Antonio Mance još jednom odveo Zalaegerszeg do pobjede

Branimir Korać • srijeda, 07.02.2024.

Zalaegerszeg je upisao novu pobjedu u mađarskom prvenstvu, slavio je s 1:0 u gostima kod Puskas Akademije uz novi pogodak Antonija Mancea…

Zalaegerszeg se s dvije pobjede u posljednja dva susreta izvukao iz zone ispadanja, a najveće zasluge za to nosi Antonio Mance. Donedavni napadač Osijeka prvo je u prošlom kolu postigao dva gola u pobjedi 3:1 protiv Fehervara, a sada je bio strijelac jedinog pogotka u pobjedi kod Puskas Akademije.

Igraj na utakmice mađarske lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mance je pobjedu gostima donio ranim pogotkom u 15. minuti iz kaznenog udarca i iako je Puskas Akademija u drugom dijelu napadala i tražila poravnanje, gosti su izdržali i uzeli važne bodove.

U domaćem sastavu Jakov Puljić odigrao je prvo poluvrijeme, a kod gostiju Antonio Mance bio je na terenu svih 90 minuta.

U sljedećem kolu ZTE ima kod kuće važnu utakmicu protiv pretposljednjeg Mezokovesda dok će Puskas Akademija gostovati kod posljednjeplasirane Kisvarde.