Ostali sportovi

Sinj visoko slavio protiv Mladosti i obranio naslov u kupu

HINA, Petar Jenjić • subota, 20.04.2024.

Naslov pobjednika kupa Hrvatske u ragbiju obranio je Sinj. U reprizi finala prvenstva, Sinjani su uzvratili za poraz zagrebačkoj Mladosti...

Ragbijaši Sinja obranili su naslov pobjednika Hrvatskog kupa svladavši u finalu u Zagrebu domaću Mladost sa 52:10 (26:0).

Igraj na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sinjani su tako uzvratili Zagrepčanima za 19:30 poraz u finalu prvenstva u Sinju.

Sinjani su od početka dominirali, već u trećoj minuti Stipe Brčić je zabio, a Pavlović pretvorio za 7:0. U 15. je Brčić-Šušak položio, a Pavlović pretvorio za 14:0, a onda je sam Nikola Pavlović do poluvremena postigao još dva zgoditka i jedan pretvorio za sigurnih 26:0.

U drugom poluvremenu polaganja su za Sinj postigli Toni Miloš, Grčić, Majić i Reincke, jedno je pretvorio Pavlović, a dva Klarić-Kukuz. Poraz Mladostaša samo su ublažili zgodicima Perica i Vlašić.