[uredio Undertaker123 - 10. svibnja 2024. u 10:15]
Željan dokazivanja
Pristupio: 04.11.2023.
Poruka: 362
10. svibnja 2024. u 10:00

Zašto se ne bi uveo 5. sudac koji bi se isključivo bavio štopanjem izgubljenog vremena na ozljede, VAR, zamjene, bakljade i sve ostale prekide. Na kraju bi bila njegova dužnost da sugerira glavnom sucu kolika nadoknada mora biti.

Isto tako poslije susreta podnosi zapisnik gdje točno u sekundu navede kad, koliko i zašto je vremena bilo nadoknađeno tako da sve bude transparentno.

10. svibnja 2024. u 10:08

Zašto minjat igru? Ko ostane ležat, 5 minuti vanka. Za prekršaje koji su između žutog i crvenog (tzv profi faul kojim spriječiš kontru) isto 5 do 10 minuti vanka. Uz pomoć vara svako simuliranje kažnjavat žutim kartonom. Brzo bi se prominija način igre

10. svibnja 2024. u 10:27

Ja bih za početak definitivno povećao broj žutih kartona koji se pokazuju zbog krađe vremena, ako se ne varam tako nešto se i provodi od ove godine u Premier ligi.

3 from behind
ThZdRegija
ThZdRegija
Pristupio: 26.03.2024.
Poruka: 231
10. svibnja 2024. u 10:44

Znači u nadoknadi kad je Real zabija na slavlje se uzelo 2:10 minuta. Nadoknada je bila 9 minuta, a Marcinjak u 10:35 pokazuje da se igra još 2 minute. Znači on je produžija na minutu ipo još 2 minute za gol i VAR provjeru koja je uzela sveukupno 2:10. I još produži 15 minuta na kraju. I normalno da ce se neko sranje desit ka inace kad se pretjeruje s nadoknadon.

Vugi7
Vugi7
Pristupio: 11.05.2009.
Poruka: 6.265
10. svibnja 2024. u 13:18

ThZdRegija je napisao/la:

Neka produži, ali onda neka to bude kriterij cijele utakmice.

Ne može produžiti drugo poluvrijeme 9 minuta u kojem je bilo 7 izmjena, pala su 2 gola i provjeravao se VAR.

I onda u tih 9 minuta on nađe još 6 minuta za nadoknaditi. Nema smisla.

[uredio Vugi7 - 10. svibnja 2024. u 13:18]
Dinaminjo
Dinaminjo
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 2.336
10. svibnja 2024. u 15:44

Sudac dize obje ruke u zrak, prima se za sat i sa zvizdaljkom daje znak da se vrijeme prekida..

Dovoljan znak za sve vise lige da se zaustavi vrijeme na semaforu. Na kraju krajeva ako se fula i sekunda ne stopa se cijelo cisto vrijeme da ta sekunda znaci nest na kraju.

Nize lige ako ne mogu provest, ne moraju.

Var provjera je obvezna za ovo.

Drugo, kada se produzi produzetak onda 4. Pokazuje novo vrijene na semaforu.

10. svibnja 2024. u 16:00

Vidim objavu da će Girona moći igrati Ligu prvaka na svom stadionu. Zar nije bilo priče da oni uopće neće moći igrati Ligu prvaka zbog Manchster Cityija?