Lončarević: "Probili smo led"

Petar Plevnik • nedjelja, 03.08.2008.

Po završetku susreta između Osijeka i Cibalije okupljeni novinari imali su prilike čuti tek razmišljanja domaćeg trenera Ilije Lončarevića. Naime, trener Cibalije Srećko Lušić iz nepoznatih se razloga nije pojavio pred medijima...

"Bodovi su nam ovaj put bili zbilja potrebni. Uz sve ono što pokušavamo od ove jesenske sezone raditi sa igračima mislim da smo samo u jednom dijelu igru uspjeli. Sporadično smo dolazili do onoga za što su igrači sposobni i nadam se da će za par mjeseci biti sposobni da to naprave u 90 minuta, gdje je igra imala i svoju tečnost i svoj smisao. U prvom dijelu smo bili malo nervozni, u drugom nakon vodstva od 1:0 i pogotovo 2:0 jednostavno smo se zadovoljili rezultatom, umorni od vremena i uvjeta, što nas ne opravdava, ali i u takvoj situaciji smo mogli povećati rezultat, ali mogli smo i primiti gol."

Lončarević se osvrnuo i na činjenicu da je od prve minute prigodu pružio trojici golobradih mladića: "Mislim da su igrači bez obzira na ove promjene u kvaliteti tijekom utakmice zadovoljili i sebe i gledatelje i da smo ovom utakmicom na neki način uspjeli probiti led što se tiče većeg broja mlađih igrača u momčadi. Mislim da je to otprilike naša jesen koja će bit obilježena s tim, tako da očekujem da oni sve više i više stasaju i daju svoj doprinos u kvalitetnom smislu, u onom što nam manjka u ove dvije prošle sezone."

(Ne)red, (ne)rad i (ne)disciplina

Hajduk je ponovno zaključio sezonu bez najvažnijeg domaćeg klupskog trofeja u natjecateljskoj godini u kojoj se činilo da će se vratiti na...