Hajduk remizirao s Libijcima

Mihaela Bradovski • subota, 20.06.2009.

Uoči odlaska na pripreme u Sloveniju, Hajduk je iza zatvorenih vrata odigrao prijateljsku utakmicu s mediteranskom reprezentacijom Libije. Susret je završio s miroljubivih 1:1...

Nakon nekoliko dana isključivo treniranja, Hajduk je odradio i prvu pripremnu utakmicu. Iza zatvorenih vrata igrali su protiv mediteranske reprezentacije Libije i remizirali 1:1. Anti Miši bila je to ujedno i utakmica koja je poslužila za konačno utvrđivanje putnika za pripreme u Sloveniju obzirom da su na njoj priliku većinom dobili oni mlađi igrači.

Libijci su poveli u završnici prvog poluvremena, a Hajduk je do poravnanja stigao u završnih pet minuta susreta pogotkom Mirka Oremuša.

Na pripreme u Sloveniju odlaze sljedeći igrači: Subašić, Tomić, Stipica, Šerić, J. Buljat, Vejić, Ibričić, Vukušić, Tomasov, Gabrić, Strinić, Oremuš, Skoko, Maloča, Aračić, Tičinović, Rubil, Brkljača, Pandža, Obšivač, Trebotić i Ljubičić.

Na popisu nema Nikole Kalinića koji još nije posve spreman i kasnije će se priključiti momčadi, isto kao i kapetana Srđana Andrića kojeg također muči ozljeda.