Lokomotiva zabila čak sedam pogodaka drugoligašu iz Dugopolja

Mihaela Bradovski • srijeda, 19.01.2022.

Lokomotiva je u Medulinu odigrala prijateljsku utakmicu s Dugopoljem u sklopu Arena kupa i upisala je ogromnu pobjedu 7:0..

Lokomotiva je odigrala svoju najbolju utakmicu na ovim pripremama i pregazila je Dugopolje s visokih 7:0. Drugoligaš s ulaska u Split imao je dosta propusta u ovom susretu, ali i Lokomotiva je odigrala vrlo dobro s nizom dobrih akcija.

Povela je već u drugoj minuti kada se Aliyu dobro snašao pred golom nakon asistencije Stojkovića da bi u 20. minuti već bilo 2:0, ovaj put Vasilj je dobro ušao s loptom u prazan prostor u 16 metara i rutinski zabio.

Nastavila se dobra igra Lokosa i u nastavku poluvremena pa je u 32. minuti Cokaj također postigao pogodak i to nakon solo akcije da bi već u 34. minuti na 4:0 povisio Stojković.

Niti u drugom dijelu Lokosi nisu posustali, postigli su još tri gola preko Goričana, Tucija i Vranjkovića za konačnih čak 7:0.