Futsal Dinamo furioznim startom deklasirao Šibenik

Matej Kačan • nedjelja, 20.02.2022.

Nogometaši Futsal Dinama ostvarili su petu pobjedu sezone u 11. kolu 1. HMNL. Dinamo je kod kuće deklasirao Šibenik s 5:1...

U dvoboju 11. kola 1. HMNL, drugog od početka proljetnog dijela u Domu sportova sastali su se Futsal Dinamo i Šibenik, a domaćin je slavio s lakih 5:1.

Modri su furiozno krenuli, u prve tri minute dali dva pogotka i do kraja lako otišli do pobjede, pete ove sezone za 18. bod i skok na treće mjesto.

Mihovil Prgomet na samom početku pa Toni Vučković rano su odvojili Dinamo, a u sredini prvog poluvremena je i 3:0 novim pogotkom Vučkovića. Do poluvremena je smanjio Franjo Matković.

Ostao je to i jedini pogodak Šibenčana na susretu, do kraja su pala još dva gola, a strijelci su bili Filip Novak i Mateo Mužar.

Dinamo je tako uhvatio priključak s vrhom, a dodatno odvajanje od sredine tražit će na gostovanju kod Novog Vremena. Šibenik je s devet bodova ostao predzadnji.