Furnir do vrlo uvjerljive pobjede protiv Škrljeva za korak bliže ostanku u ligi

Branimir Korać • utorak, 19.04.2022.

U sedmom kolu Lige za ostanak Furnir je odigrao sjajnu utakmicu protiv Škrljeva i upisao vrlo visoku pobjedu 95:63...

Možda i najbolji nastup Furnira ove sezone, sjajnom igrom slomio je Škrljevo i stigao do vrlo bitne pobjede u borbi za ostanak u ligi.

Škrljevo je na vrhu ljestvice Lige za ostanak, ali je ovdje potpuno nadigran i doživio jedan od najtežih poraza ove sezone.

Domaćin je krenuo jako dobro, a nakon što je odradio sjajno drugu dionicu i na poluvrijeme odnio plus 21 i gostima je bilo jasno u kojem smjeru ide ovaj dvoboj.

U drugom poluvremenu domaćin je još povećao prednost i na kraju proslavio vrlo visoku pobjedu 95:63.

Najbolji kod domaćina bili su Mateo Vidović s 25 poena i pet skokova te Lovro Mandalinić s 21 poenom. Kod gostiju Josip Barnjak ubacio je 16 poena uz pet skokova, Luka Vucić dodao je 11 poena, a Daniel Zovko deset poena uz sedam skokova.