(do 59')
Mislav Karoglan
Susret počinje u 14:00 sati.
1' Počeo je susret.
4' Prvi pokušaj na susretu imao je Livaja koji je pucao iskosa s ruba kaznenog prostora prema suprotnom kutu, ali neprecizno.
8' Hajduk je od početka pritisnuo i s ovim vrlo snažnim sastavom lakoćom kontrolira dvoboj.
12' Livaja je proigrao Trajkovskog koji je došao pred vratara, probao ga nadmudriti, ali vratar domaćina dobro je reagirao.
22' Dvije obrane Kalca! Prvo je Livaja izvana opalio, ali vratar Jadrana odbija loptu, ona dolazi do Trajkovskog koji također ne zabija, ponovno je Kalac na mjestu.
29' Kalik je izgubio loptu na centru, Max Galić je odmah pucao sa svoje polovice s obzirom da je Kalinić bio izvan gol linije, ali lopta ipak ide preko gola. Bio bi to spektakularan pogodak.
34'
Žuti karton dobio je Nikola Rodin.
37' Trajkovski u odličnoj prilici, prva reakcija obrane nije bila dobra, ali kod udarca Trajkovskog odlično ga je blokirao Miro Krešić.
45' Čisti zicer za Livaju, imao je sjajnu priliku, bio je pred Kalcem, ali vratar Jadrana odlično brani.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Mihael Žaper.
46'
Izmjena! Izlazi Dino Mikanović, ulazi Fahd Moufi.
46' Kreće nastavak.
49' Žaper sam na drugoj stativi iz voleja, ali ide to preko gola.
53' Lauš oštro na drugu stativu, Moufi je utrčao na vrijeme, ali nije je najbolje zahvatio.
55' Još jedna prilika za Hajduk. Kontra Hajduka, Livajin udarac odbio je Kalac, ali se igraču gostiju lopta vratila, međutim, kut je bio premali za ozbiljniji pokušaj. Završila je lopta u vanjskom dijelu mreže.
56' Prvi udarac Jadrana u okvir gola, ali lako hvata Kalinić.
58' Diallo puca iskosa, lopta od bloka u glavu domaćeg vratara.
59'
Izmjena! Izlazi Tino Blaž Lauš, ulazi Emir Sahiti.
62' Odličan udarac Glavine izvana, Kalinić je obranio!
63'
Izmjena! Izlazi Max Galić, ulazi Nikola Čepo.
67'
Izmjena! Izlazi Filip Krovinović, ulazi Rokas Pukštas.
67' Sudar dvojice igrača Jadrana, nije izgledalo lijepo.
69'
Izmjena! Izlazi Miro Krešić, ulazi Josip Listar.
69' Krešić ne može nastaviti dvoboj, iznijeli su ga s terena.
73'
GOL! Jadran Luka Ploče - Hajduk 0:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio David Martić.
73'

Kad već ne može Hajduk, onda može domaćin. Ubačaj Pukštasa s desne strane, a Martić je nespretno skrenuo loptu u vlastitu mrežu.

74' Raguž puca izvana, hvata Kalinić.
74'
Žuti karton dobio je Rokas Pukštas.
78'
Izmjena! Izlazi Aleksandar Trajkovski, ulazi Vadis Odjidja-Ofoe.
80'
Žuti karton dobio je Ismael Diallo.
82'
Izmjena! Izlazi Ante Glavina, ulazi Rino Škorlić.
82'
Izmjena! Izlazi Ivano Čepo, ulazi Duje Žderić.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1'
Žuti karton dobio je Duje Žderić.
90'+2'
GOL! Jadran Luka Ploče - Hajduk 0:2
Mrežu je zatresao Emir Sahiti.
90'+2'

Hajduk rješava pitanje pobjednika, zabio je Sahiti.

90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!