SuperSport Hrvatski kup, Osmina finala, 31.10.2023, 17:30 h, Stadion Branko Čavlović - Čavlek
Luka Viduka
63'
5
Rafael Stepinac
82'
2
Loran Rojnić
86'
19
Haoran Li
86'

Susret počinje u 17:30 sati.
1' Utakmica je krenula.
8' Osijek kontrolira uvodni dio susreta, ali prvi izlazak domaćina rezultirao je kornerom.
12' Pucao je Lovrić prizemno, ali od bloka ide u korner.
15'
Žuti karton dobio je Oleksandr Drambajev.
19' Karlovac se vrlo dobro postavio za sada, Osijek još uvijek bez prave šanse.
20' Penal za Osijek!
20' Pamić je umjesto lopte pogodio Brleka, kazneni udarac za goste.
21'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Kristijan Lovrić.
26' Udarac izvana Ribara, ali brani Malenica.
26' Udarac Bukvića na drugoj strani, brani to vratara domaće momčadi.
38' Ne izdvaja se previše stvari za zabilježiti u proteklih desetak minuta.
41' Mierez je nakon gužve u petercu uspio uputiti udarac, Jagatić je obranio, a zatim i otklonio s gol linije.
45' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Oleksandr Drambajev, ulazi Šime Gržan.
46' Kreće nastavak susreta.
48' Prilika za Karlovac, Matiaž je pucao s 15 metara, no lopta odlazi preko gola.
49' Sjajan udarac Miereza, ali još bolja obrana Jagatića koji je paradom spasio svoju momčad.
57' Još jedna šansa za Osijek, ali Jagatić je dobro reagirao na udarac Bukvića iskosa unutar kaznenog prostora.
63'
Izmjena! Izlazi Josip Budimir, ulazi Luka Viduka.
66'
Žuti karton dobio je Petar Pušić.
68' Kurečki puca izvana, Malenica brani i odbija u korner.
69' Međimorec je pucao glavom, ali lako hvata Malenica.
70'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Amer Hiroš.
71'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Darko Nejašmić.
72'
Žuti karton dobio je Stjopa Mkrtčjan.
72' Pamić ubacuje iz slobodnog udarca, Stepinac je pucao glavom, ali otišlo je kraj stative.
82'
Izmjena! Izlazi Bruno Međimorec, ulazi Rafael Stepinac.
86'
Izmjena! Izlazi Marko Novak-Stanko, ulazi Loran Rojnić.
86'
Izmjena! Izlazi Toni Kurečki, ulazi Haoran Li.
87'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Andre Duarte.
87'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Luka Zebec.
89' Šansa Osijeka, Zebec je lijepo prošao i uposlio Miereza, no napadač gostiju poslao je loptu kraj gola.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!