PAOK slavio preokretom u posljednjih 20 minuta kod Panetolikosa

Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 26.02.2024.

Dinamo će u osmini finala Konferencijske lige igrati protiv PAOK-a, a Grci su jučer slavili u prvenstvu u gostima kod Panetolikosa s 3:1...

Sljedeći Dinamov protivnik u Europi vratio se pobjedama. Dinamo u osmini finala Konferencijske lige igra protiv PAOK-a, donedavno lidera grčkog prvenstva, a danas drugoplasiranog na ljestvici.

Igraj na utakmice grčkog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

PAOK je vodeću poziciju prepustio AEK-u nakon što je u prošlom kolu upisao visok domaći poraz od Olympiakosa (1:4).

Pobjedama se vratio u gostima kod Panetolikosa, inače 11. momčadi grčkog prvenstva, sastav iz Soluna slavio je u Agriniju s 3:1.

Domaćin je poveo već u šestoj minuti pogotkom Iliasa Chatzitheodorisa, ali u drugom dijelu PAOK je ipak došao do preokreta.

U 72. minuti Joan Sastre je izjednačio, a već u sljedećoj minuti Andrija Živković donio je preokret gostima. Pobjedu je golom u 90. minuti potvrdio Giannis Konstantelias.

Dominik Kotarski nije konkuriraso za nastup u ovom dvoboju već je branio inače rezervni vratar Živko Živković.