Ante Crnac
88'
Dragan Skočić
Susret počinje u 18:30 sati.
 Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine gostuje u Portugalu u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Snažni domaćin bit će veliki ispit za izabranike Dragana Skočića.
1' Počeo je susret.
2'
GOL! Portugal (U21) - Hrvatska (U21) 1:0
Mrežu je zatresao Fabio Silva.
2' Tek što je počelo, Portugal je poveo. Hrvatska obrana je prelako ispala, pobjegao je Pedro Santos i iskosa opalio snažno, pogodio gredu od koje se lopta odbija u vratnicu, a zatim je s gol linije u mrežu šalje Fabio Silva.
9' Hrvatska u početku ne izgleda dobro, potpuno je potisnuta i praktički se ne može sastati s loptom.
11'
GOL! Portugal (U21) - Hrvatska (U21) 2:0
Mrežu je zatresao Pedro Santos.
11' Velika pogreška Dine Grozdanića koji je probavao vratiti loptu Čavlini, ali mu ona prelazi preko noge i uzima je Pedro Santos koji dolazi sam pred Čavlinu i lakoćčom zabija.
13' Kazneni udarac za Hrvatsku!
13'
Žuti karton dobio je Samuel Soares.
13' Ubačena lopta u 16 metara, Soares ju je htio izboksati, ali je nokautirao Maura Perkovića i sudac pokazuje na 11 metara!
15'
GOL! 2:1! Najstrožu kaznu realizirao je Marin Ljubičić.
15' Ljubičić je prodao panenku i po sredini zabio za 2:1!
22'
GOL! Portugal (U21) - Hrvatska (U21) 3:1
22' Hrvatska obrana i dalje poklanja, loša reakcija na ničiju loptu u 16 metara, konkretno nitko nije išao na nju što koristi Santos i lijepim udarcem zabija za 3:1. Čavlina kao na streljani.
24' Sada je spasio Čavlina, Tomas je bio sam ispred njega, ali Čavlina dobro ulazi u šut.
25'
GOL! Portugal (U21) - Hrvatska (U21) 4:1
Mrežu je zatresao Paulo Bernardo.
25' Potpuni potop i još jednom obrana jako slabo reagira. Novi odbijanac dolazi do Portugalaca, blok je slab i kasni i Bernardo rutinski zabija.
30'
Žuti karton dobio je Dominik Prpić.
38' Teško je ovo gledati svim navijačima Hrvatske, Portugalci se doslovno poigravaju.
45' Tiago Tomas je imao čisti zicer, nakon tranzicije je bio sam pred Čavlinom koji brani.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Bukvić iz slobodnog udarca s 20 metara puca preko živog zida i pokraj gola.
45'+2' Kraj prvog dijela, 4:1.
46'
Izmjena! Izlazi Stipe Biuk, ulazi Marin Šotiček.
46'
Izmjena! Izlazi Dino Grozdanić, ulazi Moris Valinčić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
55' Za nijansu bolja Hrvatska uz drugom nego u prvom dijelu, ali niti Portugal nije onako agresivan kao u prvom dijelu.
57' Slalom Silve kroz hrvatsku obranu, spašava Perković u posljednji trenutak.
60' Dobar udarac Maurića izvana, snažno je opalio, vratar uz manju nesigurnost brani.
62' Kazneni udarac za Portugal, Perković je srušio Fabija Silvu.
63'
GOL! 5:1! Najstrožu kaznu realizirao je Fabio Silva.
63' Silva je vrlo precizan i lakoćom zabija za 5:1.
71'
Izmjena! Izlazi Fabio Silva, ulazi Youssef Chermiti.
71'
Izmjena! Izlazi Pedro Santos, ulazi Rodrigo Gomes.
71'
Izmjena! Izlazi Tiago Tomas, ulazi Joao Marques.
71'
Izmjena! Izlazi Antonio Maurić, ulazi Lovro Zvonarek.
71'
Izmjena! Izlazi Marin Ljubičić, ulazi Igor Matanović.
78'
Izmjena! Izlazi Paulo Bernardo, ulazi Martin Neto.
78'
Izmjena! Izlazi Rafael Rodrigues, ulazi Tomas Esteves.
81' Zvonarek gađa vratnicu! Dobro je pucao s 13-14 metara iako pozicija nije bila najlakša.
88'
Izmjena! Izlazi Moreno Živković, ulazi Ante Crnac.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Faru i visok poraz Hrvatske.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!