SuperSport Hrvatski kup, Polufinale, 03.04.2024, 19:00 h, Gradski stadion u Poljudu
Suci: Fabio Maresca, Valerio Colarossi, Christian Rossi (svi Italija)
Hajduk
Hajduk
0:1(0:1) Dinamo
Sandro Kulenović 15'
Dinamo
Susret počinje u 19:00 sati.
 Rijeka je prvi finalist Supersport Hrvatskog kupa, a protivnik u finalu bit će Hajduk ili Dinamo. Prije nekoliko dana u prvenstvu Dinamo je slavio s 1:0, Hajduk traži uzvrat.
1' Počeo je susret.
2' U 77. sekundi igrač s brojem 70 bilježi prvi pokušaj na susretu, Brekalo je opalio iz voleja s ruba kaznenog prostora visoko preko gola.
6' Čisti zicer i veliki promašaj Petkovića! Sučić je odlično pronašao Petkovića na petercu, a on umjesto u praznu mrežu loptu šalje preko gola.
8' Brani Nevistić! Kalinić je pucao, lopta je pogodila u nogu Theophilea i malo je promijenila smjer, ali vratar Dinama jako dobro reagira.
15'
GOL! Hajduk - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović.
15' Dinamo vodi 1:0! Odličan start Modrih, Petković je opalio sa 17 metara, Kalinić je odbio loptu, na nju natrčava Kulenović i lagano zabija!
16' Novi problem za Hajduk, Lovri Kaliniću se ukazuje pomoć.
18' Ne može Kalinić, mora načeti Lučić na gol.
20'
Izmjena! Izlazi Lovre Kalinić, ulazi Ivan Lučić.
25' Pritisak Hajduka, lopta je nekoliko puta ubacivana u 16 metara, ali Dinamova obrana dobro se nosila s tim.
32' Novi zicer za Dinamo, Špikić je imao veliku šansu, ali brani Lučić! Sjajan posao napravio je Pierre-Gabriel koji je projurio lijevom stranom i ubacio u sredinu za Špikića koji puca sa sedam metara, ali brani Lučić.
33'
Žuti karton dobio je Josip Mišić.
38' Hajduk izlazi visoko i opstavlja jako puno prodora, vukao je sada Sučić kontru i pronašao Kulenovića koji ima samo Lučića ispred sebe, a on bilježi novu veliku obranu.
43' Hajduk u posljednjih desetak minuta izgleda jako loše, a ovih 0:1 za njega izgleda sjajno kako je moglo biti.
45' Pet minuta nadoknade.
45'+2' Nova sjajna šansa za Kulenovića i velika obrana Lučića, uzeo je loptu između dva stopera i gađao suprotni kut, Lučić nogom odbija.
45'+4'
Žuti karton dobio je Laszlo Kleinheisler.
45'+5' Kraj prvog dijela, Dinamo više nego zasluženo vodi 1:0, a trebao je i više.
46'
Izmjena! Izlazi Yassine Benrahou, ulazi Emir Sahiti.
46' Poćelo je drugo poluvrijeme.
49'
Žuti karton dobio je Niko Kristijan Sigur.
49' Još jedna velika obrana Lučića! Petković je došao do lopte u 16 metara, iskosa je snažno opalio iz voleja, Lučić sjajno brani.
51' Traje prekid, Baturina ne može izvesti korner jer svašta leti s tribine prema njemu.
53' Još jednom Lučić odnosi pobjedu protiv Petkovića, ovaj put mu je obranio udarac s nekih 18 metara.
57' Krasna obrana Nevistića, Krovbinović je dobro pucao s 18-19 metara, ali Nevistić atraktivno brani.
64'
Izmjena! Izlazi Josip Brekalo, ulazi Rokas Pukštas.
64'
Izmjena! Izlazi Laszlo Kleinheisler, ulazi Aleksandar Trajkovski.
66'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Marko Bulat.
73'
Izmjena! Izlazi Šimun Hrgović, ulazi Ivan Perišić.
73' Poljud gori, ušao je Ivan Perišić!
77'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Boško Šutalo.
77'
Izmjena! Izlazi Sandro Kulenović, ulazi Arber Hoxha.
80' Prvi pokušaj Perišića, ubačena lopta u 16., probao je glavom, ali nije bio precizan.
90'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Marko Rog.
90'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Takuya Ogiwara.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+5'
Žuti karton dobio je Arber Hoxha.
90'+6' Greda! Sigur je opalio iz okreta, ali nije imao sreće!
90'+7' Kraj, Dinamo je u finalu Kupa!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!