Gerald Chibueze Diyoke
88'
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret.
1' Već nakon 45 sekundi prva prilika za domaćina, Ante Matić je pucao iskosa, dobro brani vratar gostiju.
8' Sjajna prilika za Jakova Pranjića, udarac izvana Žiger je obranio, odbio loptu do Pranjića koji je sam ispred njega, ali on puca preko gola.
10'
GOL! Sesvete - Jarun 0:1
Mrežu je zatresao Jakov Pranjić.
10' Jarun vodi 1:0! Tadić je odlično prošao desnom stranom i ubacio u sredinu gdje dolazi Jakov Pranjić koji zabija s desetak metara za 1:0!
21' Odličan pokušaj Ibaneza koji puca iz voleja s 15 metara malo pokraj gola.
31' Izvana je pucao Domazet i gađao u kut, ali pogodio je Smolju od kojeg se lopta odbija u korner.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, gosti mogu biti zadovoljniji.
46'
Izmjena! Izlazi Nino Domazet, ulazi Mateo Topić.
46'
Izmjena! Izlazi Fran Čuljak, ulazi Karlo Perić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Bolje Sesvećani izgledaju u drugom dijelu, a sada su prvi put i zapucali u nastavku, učinio je to Braun, ali lopta ide pokraj gola.
55' Sjajna prilika za Pranjića koji je ušao u 16 metara, vukao loptu i u tome pretjerao, Žiger mu je uzeo loptu kada ga je Pranjić pokušao zaobići.
59' Najveća prilika za Sesvete dosad! Topić je dobio loptu na 7-8 metara, dobro je pucao, ali Smoljo je sjajno blokirao.
69'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Vito Matijević.
72'
Izmjena! Izlazi Ante Matić, ulazi Domagoj Regetaš.
76'
Izmjena! Izlazi Karlo Abramović, ulazi Carlo Mateković.
77'
Žuti karton dobio je Luis Ezequiel Ibanez.
77' Kazneni udarac za Sesvete, Perić je srušen u 16 metara nakon što je pucao, a Sajko obranio!
78'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Mateo Topić.
78' Topić je siguran, Sajko nije pogodio stranu!
81'
Žuti karton dobio je Tin Kulenović.
83'
GOL! Sesvete - Jarun 2:1
Mrežu je zatresao Dominik Braun.
83' Preokret Sesvećana! Sjajno je ubacio Mamić, Braun ostao posve sam na petercu i lakoćom glavom zabio!
86'
Izmjena! Izlazi Tomislav Duvnjak, ulazi Marin Brigić.
87'
Žuti karton dobio je Domagoj Regetaš.
87'
GOL! Sesvete - Jarun 2:2
Mrežu je zatresao Luka Dajčer.
87' Novi pogodak, 2:2! Ibanez je odlično ubacio s lijeve strane, Dajčer ostao sam na drugoj vratnici i glavom zabio za 2:2!
88'
Izmjena! Izlazi Tomislav Turčin, ulazi Marko Domančić.
88'
Izmjena! Izlazi Aventis Aventisian, ulazi Muhamed Alghoul.
88'
Izmjena! Izlazi Emanuel Mađarić, ulazi Gerald Chibueze Diyoke.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1' Sjajna prilika za Regetaša koji puca s 5-6 metara pokraj gola!
90'+2' Kazneni udarac za Jarun! Mateković pada nakon duela s Kulenovićem!
90'+3'
GOL! 2:3! Najstrožu kaznu realizirao je Muhamed Alghoul.
90'+3' Kakva utakmica u Sesvetama! Pogodak Alghoula s 11 metara uza 2:3!
90'+5' Kraj, Jarun odnosi pobjedu 2:3!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!