SuperSport HNL, 31. kolo, 22.04.2024, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Oliver Romić (Osijek), Ivan Janić (Ilok), Željko Bučar (Duga Resa), Marino Majstrović (Crikvenica)
Igor Postonjski 29'
Marko Dabro 59'
Varaždin
Susret počinje u 17:00 sati.
 Danas je na rasporedu posljednji susret 31. kola SuperSport HNL-a. Nogometaši Varaždina gostuju u Rudešu gdje domaćin traži svoju tek drugu ovosezonsku pobjedu.
1' Počeo je susret.
10' Prva prilika na susretu i to dosta dobra, lopta je ubačena s desne strane na peterac, iz drugog plana dolazi Doležal koji puca glavom, ali preko gola.
13' Prilika i za Varaždin, Postonjski se izborio za udarac s ruba kaznenog prostoras, gađao je nisko, ali Marković je obranio.
22' Ravnopravan poočetak na Rudešu, po jedna lijepa prilika na svakoj strani.
27' Odličan udarac Drožđeka, dobro je povukao i pucao s nekih 18-19 metara poluvisoko, ali Marković izbija u korner.
29'
GOL! Rudeš - Varaždin 0:1
Mrežu je zatresao Igor Postonjski.
29' Varaždin vodi 1:0 krasnim golom Igora Postonjskog! Sjajno je opalio iz slobodnog udarca s 20 metara, prebacio je živi zid i pogodio u kut ostavivši Markovića bez šanse!
30'
Žuti karton dobio je Mario Marina.
33' Sjajna lopta Vukčevića za Dabru, Karačić je podcijenio let te lopte i ona dolazi do napadača Varaždina koji ulazi u 16 metara i puca iskosa u vanjski dio mreže.
38' Još jednom je pobjegao Dabro, ovaj put ga je proigrao Škaričić, ali Dabro ponovno puca pokraj gola.
41' Odlična prilika za Postonjskog, pokušao je sa 6-7 metara, ali nije najbolje reagirao.
45' Kraj prvog dijela, Varaždin ima zasluženo vodstvo.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53'

Odlična prilika za domaćina, Latković je u 16 metara pronašao Topića koji puca s desetak metara iz dobre pozicije dosta loše.

55'
Izmjena! Izlazi Fran Topić, ulazi Vinko Petković.
55'
Izmjena! Izlazi Marin Kuzmanić, ulazi Roko Brajković.
55'
Izmjena! Izlazi Duje Korač, ulazi Lukas Magđinski.
55'
Izmjena! Izlazi Rijad Mašala, ulazi Eros Grezda.
59'
GOL! Rudeš - Varaždin 0:2
Mrežu je zatresao Marko Dabro.
59' Varaždin vodi 2:0! Sjajna dugačka lopta i trk Dabre i Mrčele, napadač Varaždina je brži, ulazi u 16 metara i rutinski zabija za 2:0!
65' Karačić prijeti, iskosa s desne strane gađao je u suprotni kut, lopta ide pokraj vratnice.
68'
Žuti karton dobio je Luka Škaričić.
70'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Michele Šego.
70'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Vito Šegović.
77'
Izmjena! Izlazi Aboubacar Camara, ulazi Sabur Ali.
81' Doležal je dobro ubacio pred gol Varaždina gdje je u odličnoj poziciji bio mladi Ali Sabur, ali pucao je visoko preko gola.
83'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Leonard Vuk.
84'
Žuti karton dobio je Michele Šego.
85'
Žuti karton dobio je Fran Karačić.
90'
Izmjena! Izlazi David Mištrafović, ulazi Sven Lesjak.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Varaždin odnosi pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!