Ivanušec prekinuo post i došao do svog drugog pogotka za Feyenoord

Branimir Korać • četvrtak, 25.04.2024.

U susretu 31. kola nizozemske Eredivisie Feyenoord je gostovao kod Go Ahead Eaglesa. Gosti iz Rotterdama upisali su pobjedu 3:1, a među strijelce se upisao i Luka Ivanušec...

Luka Ivanušec na svoj drugi pogodak u dresu Feyenoorda čekao je još od 16. rujna kada je bio strijelac u pobjedi 6:1 protiv Heerenveena. Dočekao ga je večeras u gostima kod Go Ahead Eaglesa gdje je postigao pogodak za 2:0.

Igraj na utakmice Eredivisie na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Poveo je Feyenoord autogolom vratara De Langea u 25. minuti, a osam minuta kasnije Minteh je proigrao Ivanušeca na rubu 16 metara, on se namjestio na udarac i lijepo pogodio za 2:0.

Do odlaska na odmor domaćin je smanjio preko Edvardsena i na poluvrijeme odnio prihvatljiviji zaostatak 1:2.

U nastavku susreta domaćin nije uspio doći do poravnanja, čak štoviše, u 69. minuti Ayase Ueda pogodio je za 3:1 i osigurao pobjedu Feyenoorda.

Ivanušec je igrao do 85. minute kada ga je zamijenio Iranac Alireza Jahanbakhsh.

Ovom pobjedom Feyenoord je odgodio PSV-ovu proslavu naslova. Novu priliku za slavlje imat će u sljedećem kolu kada je u Eindhovenu domaćin Sparti iz Rotterdama. Tri kola prije kraja PSV ima devet bodova prednosti nad Feyenoordom.