U prvom subotnjem susretu 28. kola SuperSport Prve NL, Orijent u Rijeci dočekuje Croatiju iz Zmijavaca i nada se punom plijenu.
1' Počeo je susret.
4'
GOL! Orijent - Croatia Zmijavci 1:0
Mrežu je zatresao Emanuel Črnko.
10' Odlično je Orijent ušao u utakmicu, osim što je vrlo rano stigao do vodstva, imao je sada još jednu odličnu priliku za povećanje vodstva, ali Gudelj je spasio nakon ubačaja i udarca glavom s peterca.
21' Prijete i Zmijavčani, nakon kornera lopta je izbačena van kaznenog prostora, došla je do Šabića koji puca s 20-ak metara dosta neprecizno.
30' Ravnopravnih prvih pola sata utakmice, ulog je velik i bodove žele i jedni i drugi.
43' Izgledna situacija u 16 metara gostiju, Bubnjar je bio na desnoj strani kaznenog prostora i u sredini tražio Simčića, ali dodavanje nije bilo dobro.
45'
GOL! Orijent - Croatia Zmijavci 2:0
Mrežu je zatresao Adriano Milanović.
45' Orijent vodi 2:0! Odlično ubačena lopta Simčića u peterac, a on je s metra pogodio praznu mrežu!
45'+2' Kraj prvog dijela 2:0!
46'
Izmjena! Izlazi Mate Šuto, ulazi Ivan Luka Skoko.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Odmah prijete domaćini, u odličnoj situaciji bio je Zrilić koji ulazi u 16 metara i puca s nekih 12-13 metara, ali preko gola.
52'
Žuti karton dobio je Nikola Šalinović.
58' Vrlo neugodan pokušaj posve iskosa Črnka, ali Gudelj jedva izbija u korner.
61'
Izmjena! Izlazi Filip Zrilić, ulazi Mateo Monjac.
61'
Izmjena! Izlazi Mijo Šabić, ulazi Antonio Prskalo.
61'
Izmjena! Izlazi Amkadmi Ayoub Yousfi, ulazi Luka Radić.
64' Dobra situacija za Bubnjara, ali vrlo loša završnica, nije dobro zahvatio loptu.
70'
GOL! Orijent - Croatia Zmijavci 3:0
70' 3:0 za domaćina! Ponovno jako loša reakcija gostiju na ubačaj sa strane, glavom je pucao Črnko i lopta završava u mreži.
71'
Žuti karton dobio je Dino Šimunić.
74'
Izmjena! Izlazi Emanuel Črnko, ulazi Karlo Valjan.
74'
Izmjena! Izlazi Antonio Galešić, ulazi Dominik Mulac.
76'
Izmjena! Izlazi Patrik Klančir, ulazi Domagoj Čulina.
76'
Izmjena! Izlazi Marko Brkić, ulazi Vice Miljanić.
85'
Izmjena! Izlazi Sanin Muminović, ulazi Marko Putnik.
85'
Izmjena! Izlazi Andro Švrljuga, ulazi Jaka Korošec.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+3' Kraj, pobjeda domaćina 3:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!