Liga prvaka, nokaut faza, Polufinale - uzvrati, 08.05.2024, 21:00 h, Santiago Bernabéu
Suci: Szymon Marciniak, Tomasz Listkiewicz, Adam Kupsik (Poljska)
Luka Modrić
70'
12
Eduardo Camavinga
70'
21
Brahim Diaz
81'
14
Joselu
81'
3
Eder Militao
90'+9'
Alphonso Davies
27'
3
Min-Jae Kim
76'
25
Thomas Műller
85'
13
Eric-Maxime Choupo-Moting
85'

Thomas Tuchel
Susret počinje u 21:00 sati.
 Borussiji Dortmund u finalu Lige prvaka pridružit će se Real Madrid ili Bayern. Prvi dvoboj u Njemačkoj završio je 2:2, a tko će izaći kao pobjednik, saznat ćemo oko 23 sata. Ili nekih sat vremena kasnije, ako sve ode u produžetke.
1' Kreće utakmica.
6' Početno ispitivanje snaga vrlo brzo je završilo. Oštra lopta Carvajala kroz peterac Bayerna, ali do nje nije stigao Rodrygo.
8' Dobra kombinacija Bayerna, ali Gnabry je poslao prejaku loptu kroz peterac, neuhvatljivu za Kanea.
13'

Nevjerojatna šansa za Real kojem je 13. minuta bila nesretna! Vinicius puca iskosa s deset metara i pogađa stativu. Lopta se ponovno odbija u noge, ali drugi pokušaj, ovoga puta Rodryga, hvata Neuer!

15' Novi udarac Viniciusa, ali ovoga puta nije bio najprecizniji.
26'

Gnabry zbog ozljede ne može nastaviti igru i odmah problem za Tuchela koji je prisiljen raditi zamjenu.

27'
Izmjena! Izlazi Serge Gnabry, ulazi Alphonso Davies.
28' Sjajan pokušaj Kanea iz voleja s 20 metara, otišlo je malo kraj stative uz pomoć Lunina!
39' Nova prijetnja pred golom Bayerna. Oštar ubačaj Viniciusa bi završio u mreži da Neuer nije odbio u korner.
45' Kraj prvog poluvremena.
46' Kreće nastavak susreta.
47' Dobra pozicija za Daviesa nakon odigravanja Kanea, udarac Kanađanina je od bloka otišao malo iznad grede.
53' Udarac Kanea u bliži kut, nije bilo loše, no obranio je Lunin.
55' Vinicius je poslao loptu za Rodryga koji skreće loptu s pet metara prema golu, ali otišlo je kraj stative!
59'

Sjajan pokušaj Rodryga iz slobodnog udarca, no još bolje brani Neuer!

60' Odličan solo prodor Viniciusa koji je završio udarcem, Neuer odbija u korner!
66' Sada prijeti Bayern, ovoga puta Musiala, ali Lunin je odbio u korner!
68'
GOL! Real Madrid - Bayern 0:1
Mrežu je zatresao Alphonso Davies.
68'

BOMBA!!! Dugačka lopta Kanea za Daviesa, ispred njega Rudiger, no Kanađanin je pronašao prostor, izborio se za udarac s 15 metara iskosa i pogodio suprotni kut. Bayern vodi!!

70'
Izmjena! Izlazi Toni Kroos, ulazi Luka Modrić.
70'
Izmjena! Izlazi Aurelien Tchaoumeni, ulazi Eduardo Camavinga.
73'

Autogol Daviesa, ali gosti traže prekršaj Nacha nad Kimmichom. Sudac je kratko pogledao VAR i slaže se s igračima Bayerna. Nema poravnanja!

76' Kane pokušao ljevicom, no otišlo je u vanjski dio mreže.
76'
Izmjena! Izlazi Leroy Sane, ulazi Min-Jae Kim.
81'
Izmjena! Izlazi Rodrygo, ulazi Brahim Diaz.
81'
Izmjena! Izlazi Federico Valverde, ulazi Joselu.
83' Odličan ubačaj na Viniciusa. Brazilac bježi obrani i šutira, no odlazi to preko gola.
85' Kontra Bayerna, ali spašava to Modrić.
85'
Izmjena! Izlazi Jamal Musiala, ulazi Thomas Műller.
85'
Izmjena! Izlazi Harry Kane, ulazi Eric-Maxime Choupo-Moting.
88'
GOL! Real Madrid - Bayern 1:1
Mrežu je zatresao Joselu.
88'

Udarac Viniciusa izvana, Neueru pokušava uhvatiti loptu, no ispada mu. Do nje dolazi Joselu i skreće je u mrežu!

90' Pritisak Real Madrida, Dyer blokira u posljednji trenutak ispred Diaza!
90' Devet minuta nadoknade!
90'

Ipak zaleđe Joselua, ništa od preokreta!

90'+1'
GOL! Real Madrid - Bayern 2:1
90'+1'

IPAK GOL! Joselu zabija za preokret!

90'+9'
Izmjena! Izlazi Jude Bellingham, ulazi Eder Militao.
90'+11'
Žuti karton dobio je Eduardo Camavinga.
90'+13' Rano podignuta zastavica zbog zaleđa. Igrači Reala stali su s igrom, Bayern je zabio gol, ali usporena snimka jako je upitna.
90'+14' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!