86'
Mario Carević
Susret počinje u 15:50 sati.
1' Počeo je susret.
4' Odlična prilika za Šibenik već na startu utakmice, ubačena lopta u 16 metara za Kolegu, on se namješta i gađa u suprotni kut, lopta ide malo pokraj vratnice.
5'
GOL! Sesvete - Šibenik 0:1
Mrežu je zatresao Ivan Božić.
5' Šibenik vodi 1:0! Brigić je zaspao, Božić mu je lako pobjegao i došao sam pred Žigera te zabio za 1:0!
9'
GOL! Sesvete - Šibenik 0:2
Mrežu je zatresao Josip Majić.
9' Krasan gol Majića iz slobodnog udarca, pogodio je s 18 metara suprotni gornji kut!
16'
Žuti karton dobio je Karlo Perić.
25'
Žuti karton dobio je Robert Marijanović.
26' Nakon dva rana pogotka, Šibenik rutinski kontrolira utakmicu. Domaćini još nisu niti jednom zaprijetili prema golu Šibenika.
27' Udarac Poza izvana s nekih 20 metara, ali dosta bezopasno, lopta ide preko gola.
37' Potencijalno opasna situacija pred golom Sesveta, Cvijanović je ubacivao, lopta je išla preblizu Žigeru koji je odbija, ona dolazi na rub 16 metara do Poza koji puca, ali zasmetao mu je Duvnjak.
44' Dobra situacija za Marijanovića, Torres ga je proigrao s desne strane, a on je pucao jako loše i visoko preko gola.
45' Kraj prvog dijela bez nadoknade, 0:2.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Senjak, ulazi Nino Vukasović.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Perić, ulazi Petar Andrić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Pokušaj izvana Majića, pucao je u bliži kut i probao iznenaditi Žigera, ali on brani.
52' Božić je dobio loptu u 16 metara i probao pogoditi u suprotni kut, ali ovaj put bio je neprecizan.
53' Sesvećani su apsolutno nemoćni i bezopasni, jedva da mogu preseliti na gostujuću polovicu, a kamoli zaprijetiti Đakoviću kojem bi najbolje došao trenutno suncobran.
58' Kolega je pucao s ruba kaznenog prostora, ali nije najbolje zahvatio loptu.
59' Dobar pokušaj Božića s ruba kaznenog prostora, ali Žiger sjajno reagira i brani iako je lopta iđla u sam kut.
60'
Izmjena! Izlazi Lovro Lazar, ulazi Ante Matić.
60'
Izmjena! Izlazi Nino Domazet, ulazi Domagoj Regetaš.
62'
Izmjena! Izlazi Robert Marijanović, ulazi Joseph Iyendjock.
62'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Ivan Delić.
79'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi David Toševski.
79'
Izmjena! Izlazi Matej Mamić, ulazi Filip Dujmović.
79'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Bruno Brajković.
80' Mario Rac ispucao je sve izmjene, Careviću je ostala još jedna.
84'
GOL! Sesvete - Šibenik 0:3
84' Još jedan pogodak Majića iz slobodnog udarca, ovaj put je pucaom ispod živog zida za 3:0!
86'
Izmjena! Izlazi Josip Majić, ulazi Ivan Laća.
89'
GOL! Sesvete - Šibenik 0:4
Mrežu je zatresao Ivan Laća.
89' 4:0 Šibenčana! Cvijanović je proigrao Laću koji iskosa iz kaznenog pšrostora pogađa u suprotni kut za 4:0!
90' Kraj bez nadoknade, Šibenik odnosi pobjedu 4:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!