Slobodan Grubor
Susret počinje u 14:30 sati.
 U susretu 30. kola SuperSport Prve NL BSK na svom travnjaku dočekuje Orijent. Riječ je o vrlo važnom dvoboju u borbi za ostanak u drugom razredu hrvatskog nogometa.
1' Počeo je susret.
10' Prva prilika na susretu i to za domaćina. Plum je ubacio iz kornera, nastala je velika gužva na petercu, ali gosti su se uspjeli spasiti.
13' Malo je nedostajalo da gosti povedu, Valjan je pucao iskosa izvana, Đilas se bacio, ali nije dohvatio loptu, a ona prolazi malo pokraj vratnice.
21'
Izmjena! Izlazi Antonio Perošević, ulazi Franco Capitani Minguez.
33' Dosta miran dvoboj, s vrlo malo prilika i bez ijednog udarca u okvir gola.
36'
Žuti karton dobio je Adriano Milanović.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj vrlo skromnog prvog poluvremena u Bijelom Brdu.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Knežević, ulazi Sadik Škrijelj.
48' Najbolja prilika na susretu! Hrs je ubacio s lijeve strane za Jaru koji se pred golom ipak nije snašao i nije dobro zahvatio loptu.
53'
Žuti karton dobio je Filip Hrs.
54' Črnko je dobro okrenuo čuvara i pucao s 18 metara, ali preko gola.
67'
Izmjena! Izlazi Sanin Muminović, ulazi Marko Putnik.
68' Najbolja prilika na susretu! Odlična lopta za Capitanija koji puca sa 6-7 metara, ali Mohorović brani!
74'
Žuti karton dobio je Domagoj Pušić.
75' Slobodnjak za Orijent na keih 20 metara, ali skroman udarac završio je u rukama sigurnog Đilasa.
81'
Izmjena! Izlazi Filip Hrs, ulazi Marko Dobrijević.
81'
Izmjena! Izlazi Valentin Jara, ulazi Mateo Mendeš.
84' Ukazuje se pomoć Capitaniju, stradalo je izgleda koljeno, ne izgleda nimalo dobro.
85'
Izmjena! Izlazi Mateo Monjac, ulazi Niko Gajzler.
86' Ozljeda je ozbiljna, vozilo hitne pomoći je na terenu.
89' Čini se kako je Capitaniju stradao križni ligament i upravo je na putu prema bolnici.
90' Osam minuta nadoknade.
90'+5'
Žuti karton dobio je Filip Mekić.
90'+7' Najljepši potez susreta, Črnko je probao škaricama, Đilas je jedva obranio.
90'+9' Kraj, 0:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!