1' Počeo je susret.
1'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Luka Menalo. Asistent je Stjepan Lončar.
1' Rijeka vodi već nakon 22 sekunde igre. Dinamo je opušteno ušao u utakmicu i olako izgubio loptu na sredini terena, Riječani su krenuli u kontru, Lončar s lijeve strane ubacuje na peterac gdje uklizava Menalo i zabija za 1:0!
10' Dinamo se oporavio od ranog šoka i nije dopustio Riječanima da pritisnu i iskoriste tu početnu zbunjenost. Zasad sjajnu utakmicu igra Lepinjica koji je i uzeo loptu u prvoj minuti.
12' Mišić je na travnjaku nakon teškog sudara s Andrijaševićem, ostao je bez zraka, nije ugodno zvučalo, ali bit će sve u redu.
15' Krasan gol Gvardiola! Dobar napad Modrih i ubačaj s lijeve strane, lopta je odbijena prema rubu kaznenog prostora gdje natrčava Gvardiol i silovito iz voleja zakucava loptu pod gredu!
16' Ipak ništa od pogotka, povlačili su crte, zbrajali milimetre i utvrdili kako je Kastrati bio u minimalnom zaleđu.
26' Drmić pada u 16 metara, gleda Strukana, širi ruke, ali nema penala.
33' Sada Dinamo ima veći posjed, prebacio je igru na riječku polovicu, ali ima problem kada dođe na 30 metara do gola Nevistića, Riječani jako dobro stoje uz postavljenoj obrani i teško je to probiti.
36' Strukan se malo poigrava sa živcima Dinamovih igrača, nekoliko minuta ranije suđen je indirekt zbog vraćanja lopte nogom Livakoviću, upitno, a sada nije svirano isto kada je Vukčević vraćao, upitno. Kod obje situacije s može diskutirati.
42'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:1
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Nino Galović.
42' Sada VAR neće poništiti slavlje Modrih! Oršić se sjurio lijevom stranom i oštro ubacio u peterac gdje Galović atraktivno petom postiže autogol.
45' Šest minuta nadoknade.
45'+6' Ubačaj Majera na glavu Oršića koji puca s desetak metara, malo preko gola. Ujedno i zadnja akcija, slijedi 15 minuta odmora. 1:1.
46'
Izmjena! Izlazi Lirim Kastrati, ulazi Luka Ivanušec.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
48'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:2
Mrežu je zatresao Josip Mišić.
48' Dinamo je okrenuo rezultat! Krasan gol Mišića, s lijeve strane je ušao u sredinu i opalio s nekih 17 metara svom snagom u suprotni kut!
50'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:3
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Luka Capan.
50' Riječanima se otvorilo pa su se pošteno nazabijali, ali nesrećom po njih dva puta su svladali Nevistića! Ovaj put nakon ubačene lopte Capan je probao je s metra-dva proslijedio loptu u svoju mrežu.
54' Menalo greda! Lepinjica je opalio s 22-23 metra, loptu je odbio Livaković, ona dolazi do Menala koji iz teške pozicije pogađa gredu.
55'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Robert Murić.
55'
Izmjena! Izlazi Ivan Lepinjica, ulazi Domagoj Pavičić.
58'
Žuti karton dobio je Josip Mišić.
60'
Žuti karton dobio je Robert Murić.
62'
Izmjena! Izlazi Bartol Franjić, ulazi Arijan Ademi.
62'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Kristijan Jakić.
65'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:4
Mrežu je zatresao Mislav Oršić. Asistent je Petar Stojanović.
65' Dok se odradi geometrija u VAR sobi, opišimo kako je Dinamo stigao do četvrtog pogotka. S desne strane ubacio je Stojanović, obrana Rijeke je promatrala što se događa, a to koristi Oršić i u petercu postavlja nogu te zabija za 4:1.
67' Ovaj put nema greške, kažu linije da je sve čisto, milimetri su ovaj put bili na drugoj strani. 4:1!
70'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Sandro Kulenović.
72'
Izmjena! Izlazi Petar Stojanović, ulazi Stefan Ristovski.
72'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Mario Gavranović.
79'
Izmjena! Izlazi Stjepan Lončar, ulazi Adrian Liber.
79'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Robert Mudražija.
80'
Žuti karton dobio je Luka Capan.
83' Još jedna jako dobra prilika za Dinamo, nabačena lopta na peterac za Gvardiola koji je posve sam, ali glavom puca pokraj vratnice.
87'
GOL! Rijeka - Dinamo 1:5
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Andrija Vukčević.
87' Pomislio Vukčević, kada je već pola obrane zabilo autogolove, zašto ne bih i ja. I učini to. Ivanušec je ubacio s lijeve strane, Vukčević uklizao ispred Gavranovića i poslao loptu u svoju mrežu.
90'+1' Kraj, Dinamo je obranio naslov prvaka!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!