HT Prva liga, 14. kolo, 30.10.2021, 17:05 h, Gradski stadion Velika Gorica
Suci: Zdenko Lovrić, Goran Pataki, Ivan Janić
Bruno Petković 31' (11m)
Komnen Andrić 37'
Dinamo
Susret počinje u 17:05 sati.
1' Počeo je susret u jako teškim uvjetima, magla otežava praćenje dvoboja pa tako niti VAR nećže biti u punoj funkciji.
10' Teško je dešifrirati što se događa na travnjaku, ono što je sigurno, još nije bilo konkretnijih prilika.
16' Prvi pokušaj na susretu, Lovrić je bio s loptom, došao do prostora za udarac, ali nije bio precizan.
18' Ivanušec je bio na rubu 16 metara, opalio je prema golu Kotarskog, ali domaći vratar to brani.
20' Odlična obrana Livakovića! Nakon ubačaja s desne strane, Lovrić je dobro pucao glavom, ali Livaković čupa ispod grede.
30' Kazneni udarac za Dinamo! Mitrović je nespretno srušio Petkovića u 16 metara.
31'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
31' Ruitinski Petković šalje loptu u mrežu, Kotarski nije pogodio stranu. 0:1!
34'
Žuti karton dobio je Kristijan Lovrić.
37'
GOL! Gorica - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Komnen Andrić. Asistent je Josip Šutalo.
37' Drugi gol Dinama! Josip Šutalo ispucao je daleko loptu, Komnen Andrić pobjegao je Krizmaniću i iz prve pogodio mrežu Kotarskog!
40' Dobra tranzicija Dinama, do lopte je došao Oršić koji gađa suprotni kut, ali za malo promašuje.
42'
Žuti karton dobio je Amer Gojak.
45' Kraj prvog dijela, Dinamo vodi 2:0!
46'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Younes Delfi.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
58'
Izmjena! Izlazi Anthony Kalik, ulazi Toni Fruk.
68' Goričani u zadnjih desetakl minuta izgledaju boilje, sada je pokušao Pršir iz solidne pozicije, ali Theophile je odlično blokirao.
69'
Izmjena! Izlazi Amer Gojak, ulazi Marko Bulat.
69' Odlična obrana Livakovića! Doka je dobio iskosa loptu na neklih 11-12 metara, dobro je gađao u kut, ali Livaković odbija.
70' Tražili su Goričani kazneni udarac nakon dvoboja Franjića i Delfija, ali Lovrić ništa ne pokazuje.
74'
Izmjena! Izlazi Matar Dieye, ulazi Vlatko Stojanovski.
74'
Izmjena! Izlazi Bartol Franjić, ulazi Dino Perić.
76' Paklena kombinacija, magla i dim od baklji.
78' Susret je trenutno prekinut jer je nemoguće igrati u ovim uvjetima.
81' Nastavlja se susret u jako teškim uvjetima.
83'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Dario Špikić.
83'
Izmjena! Izlazi Sadegh Moharrami, ulazi Stefan Ristovski.
84'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Martin Šroler.
84'
Izmjena! Izlazi Jurica Pršir, ulazi Niko Janković.
89'
Žuti karton dobio je Younes Delfi.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+6' Kraj, Dinamo nosi pobjedu 2:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!