Kristian Thorstvedt
66'

John van den Brom
Susret počinje u 18:45 sati.
 Dinamo i Genk na Maksimiru se sastaju u vrlo važnom dvoboju u borbi za mjesto u nokaut fazi Europske lige. Pobjeda Dinamu osigurava u najmanju ruku drugo mjesto i izbacuje Genk iz igre.
1' Počeo je susret.
5' Miran početak na Maksimiru, obje momčadi krenule su nešto opreznije i bez previše rizika.
8' Prva opasnost u 16 metara Dinama, Ito je s desne strane odlično ubacio Bongondi u 16 metara, ali kontru gosti ipak nisu zaključili pogotkom, Bongondi je lopta pobjegla.
17' Kakva lopta Petkovića! Prvo se riješio lakoćom dvojice i onda dao sjajnu loptu u prostor za Menala, ali njegov udarac nije bio dovoljno opasan za gostujućeg vratara.
22' Genk je uspio prebaciti igru na Dinamovu polovicu, dugo je tražio prostor u 16 metara, ali Dinamova obrana dobro je sve zatvarala. S nekoliko vrlo dobrih reakcija zasad se istaknuo Theophile-Catherine.
27' Krasna lopta u 16 metara za Petkovića na kojeg natrčava Sadick, nema kaznenog udarca, dosta sumnjiva situacija.
31' Siže Dinamo ritam, Petković je jako raspoložen i dijeli krasne lopte, sada je pronašao Moharramija samog na desnoj strani, lopta je ubačena u 16 metara prema Oršiću koji puca preko gola.
35'
GOL! Dinamo - Genk 1:0
Mrežu je zatresao Luka Menalo. Asistent je Kevin Theophile-Catherine.
35' Sjajna akcija Modrih i zasluženo vodstvo! Theophile-Catherine fantastičnom dugačkom loptom izbacio je Menala koji je s Preciadom na leđima ušao u 16, došao skroz do vratara i onda pokraj njega poslao loptu u mrežu!
38' Još jedna sjajna prilika, lopta Ivanušeca za Oršića ko0ji ulazi u 16, ali Preciado klizećim startom spašava.
45'
GOL! Dinamo - Genk 1:1
Mrežu je zatresao Ike Ugbo.
45' Genk se vraća. Nakon kornera lopta je došla do Ugba koji s Franjićem na leđima se okreće i iz voleja snažno zakucava loptu od grede u mrežu.
45' Odmah kraj prvog dijela, 1:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Prvi pokušaj u drugom dijelu za Ivanušeca, udarac izvana završava u rukama vratara. Inače švedski sudac nije vidio još jednu situaciju koja bi bila izgledna za Dinamo, rukom je igrao Precidao na 20 metara.
55' Bolji ulazak Dinama u drugo poluvrijeme, Modri žele što prije vratiti prednost koju su izgubili u zadnjim sekundama prvog dijela.
58' Moglo je biti vrlo opasno, Ito je pobjegao u kontru po desnoj strani, pratio ga je Šutalo, dovoljno da ga zasmeta u završnom udarcu iskosa s 13-14 metara, lopta ide pokraj gola.
66'
Izmjena! Izlazi Junya Ito, ulazi Joseph Paintsil.
66'
Izmjena! Izlazi Carel Eiting, ulazi Kristian Thorstvedt.
69'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Dario Špikić.
70' Odmah Špikić ulazi u dobru situaciju, izbačen je u kazneni prostor, ali Vandevoordt je odlično to pročitao i odnio loptu.
73'
Žuti karton dobio je Joseph Paintsil.
75'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Komnen Andrić.
75'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Amer Gojak.
79' Genk zadnjih pet-šest minuta izgleda bolje, Dinamo se povukao, Belgijci su pritisnuli.
81' Dobro je Dinamo kombinirao, Špikić je bio s loptom na 17 metara, gađao prema kutu, ali vratar brani.
83'
Žuti karton dobio je Angelo Preciado.
85' Iznenađenje! Gojak je centrirao s desne strane, lopta mu je prešla preko noge, ali vratar u zadnji trenutak prebacuje preko grede.
86' Livaković spašava Dinamo! Nakon Dinamovog kornera sijevnula je kontra gostiju, Paintsil je pucao, ali brani Livaković, pokušao je i Bongoinda, no još jednom brani Dinamov vratar!
87'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Marko Bulat.
87'
Izmjena! Izlazi Sadegh Moharrami, ulazi Duje Čop.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+5' Kraj dvoboja, 1:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!