88'
Mario Rosas
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret.
2' Prvi udarac na susretu bio je za domaćina, gurnuta lopta u 16 metara za Goričana koji je pokušao iznenaditi Rogića, ali pucao je slabo u njega.
7' Bilježimo i drugi pokušaj domaćina, ali još uvijek bez prave prijetnje. Aliyu je bio s loptom na 18 metara, pokušao je zaprijetiti Rogiću, no udarac je bio dosta neprecizan.
8' Ovo je već bilo bliže, ali i dalje neprecizno, sada je pokušao Dabro, no i njegov udarac ide pokraj vratnice.
14' Pogreška Bela kojom su oštećeni Šibenčani, De Haas je napravio čisti prekršaj na 17 metara nad Kvesićem, ali Bel pokazuje da se igra dalje. Vila bi to sjajna situacija za goste.
19' Izgledalo je atraktivno, ali nije bilo precizno. Cipetić je ubacio do Dabre koji puca iz prve iz poluvoleja s 14 metara, ali lopta ne ide u okvir gola.
20' Dobra pozicija za Ćurića koji je bio na 17 metara, imao je otvoren prostor, ali udarac koji je išao u suprotni kut, nije bio precizan.
26' Kiša u Kranjčevićevoj nemilice pada, čini se kako je još pojačala, travnjak zasad dobro izdržava.
28' Velika šansa za Šibenčane nakon ubačaja Ćurića iz kornera! Bilić je ostao sam na drugoj vratnici, pucao je prema bližem kutu, ali De Haas se bacio i malo skrenuo loptu u korner.
33'
Žuti karton dobio je Stipe Bačelić-Grgić.
34' Nova odlična prilika za Šibenčane, Marin Jakoliš natrčao je na desetak metara na ubačenu loptu i dobro je pucao, ali Nevistić brani. Nakon toga Jakoliš je ostao na travi, gosti su tražili kazneni udarac zbog potencijalnog prekršaja domaćina kod tog udarca Jakoliša.
39'
GOL! Lokomotiva - Šibenik 1:0
Mrežu je zatresao Silvio Goričan.
39' Lokomotiva vodi 1:0! Silvio Goričan doveo je Lokose u vodstvo nakon što je dobio loptu na lijevoj strani, ušao u sredinu i opalio sa 17 metara u sam kut Rogićevog gola!
44'
Žuti karton dobio je Marko Dabro.
45' Minuta nadoknade.
45'+1'
Žuti karton dobio je Silvio Goričan.
45'+2' Kraj prvog dijela, Lokomotiva vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Nevistić, ulazi Krševan Santini.
46' Silvijo Čabraja morao je već na poluvremenu promijeniti vratare, Nevistić je zbog ozljede ostao u svlačionici.
46' Počelo je drugo mpoluvrijeme.
52' Odličan udarac Kačavende izvana, lopta je išla pod gredu, ali je izvrsno obranio Rogić.
53' Nakon kornera još jedna odlična situacija za Kačavendu koji je iz blizine pokušao doći do pogotka, ali Rogić brani.
56'
Žuti karton dobio je Antonio Jakoliš.
59'
Izmjena! Izlazi Niko Rak, ulazi Suad Sahiti.
67'
GOL! Lokomotiva - Šibenik 1:1
Mrežu je zatresao Mario Ćurić. Asistent je Ivan Delić.
67' Vratili su se Šibenčani! Nakon ubačaja iz kornera glavom je loptu na drugu vratnicu prebacio Delić, tamo je bio Ćurić koji lagano zabija iz blizine.
72'
Izmjena! Izlazi Marko Dabro, ulazi Sandro Kulenović.
75' Kakva bomba Solde, opalio je iz voleja s 20 metara, lopta uopće nije otišla daleko od gola.
77' Odlično dodavanje Kačavende za Aliyua koji iskosa dolazi pred gol i puca u mrežu s vanjske strane.
78'
Izmjena! Izlazi Stipe Bačelić-Grgić, ulazi Christopher Attys.
80' Još jedna jako dobra situacija za Aliyua koji je iz srca kaznenog prostora pucao pokraj gola.
88'
Izmjena! Izlazi Ivan Delić, ulazi Zoran Alexander Cvetković.
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj u Kranjčevićevoj, 1:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!