HT Prva liga, 34. kolo, 06.05.2022, 18:00 h, Kranjčevićeva
Suci: Dario Kulušić, Goran Perica, Željko Bučar
Ivan Krstanović 50' (11m)
Slaven Belupo
Susret počinje u 18:00 sati.
 Počeo je susret.
3' Već u trećoj minuti lopta je završila u mreži Slaven Belupa, tamo ju je poslao Frigan, ali dosuđeno je zaleđe.
4' Traje VAR provjera, vidjet ćemo što će skemijati.
5'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Slaven Belupo 1:0
Mrežu je zatresao Matija Frigan. Asistent je Roko Jurišić.
5' Ipak na kraju pogodak! Nije bilo zaleđa, s lijeve strane je ubacio Jurišić, Frigan pogodak, a Božićeva noga spriječila je zaleđe.
7'
Žuti karton dobio je Niko Galešić.
8'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
16' Pritisak Slaven Belupa i zadnjim minutama, bilo je nekoliko udaraca koji su završili u bloku pa sada dobar pokušaj iz voleja Hoxhe, ali lopta odlazi u korner.
26' Dosta izjednačen dvoboj u kojem trenutno razliku radi tek taj pogodak Frigana.
32'
Žuti karton dobio je Bernard Karrica.
33' Stvarno malo toga konkretnog se događa na travnjaku, prilika nema, barem ne onih konkretnih pokušaja.
36' Dosta nezadovoljan je proteklih tjedana bio Zoran Zekić, igrači su se malo opustili, mogao bi biti utučen i nakon ovog dvoboja.
42'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, 1:0 za Dragovoljac.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Galešić, ulazi Marino Kukoč.
46'
Izmjena! Izlazi Ante Crnac, ulazi Ivan Krstanović.
49' Kazneni udarac za Slaven Belupo!
49' Hoxha je ubacivao s lijeve strane, lopta pogađa u ruku Smolčića i Kulušić svira kazneni udarac.
50'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivan Krstanović.
50' Krstanović vrlo samouvjereno i mirno šalje loptu u sam kut.
59'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Marin Laušić.
59'
Izmjena! Izlazi Arijan Brković, ulazi Hansel Zapata.
65' Zaprijetili su Dragovoljci preko Veldina Hoxhe koji je pucao s 13-14 metara, ali u Suška. Slaven je bolji u drugom dijelu, ali nedostaje mu više konkretnosti.
68'
Izmjena! Izlazi Filip Hlevnjak, ulazi Antonio Bosec.
70'
Žuti karton dobio je Vinko Soldo.
81'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Bernard Karrica.
81' Ostao je Dragovoljac s igračem manje, Karrica je zaradio drugi žuti karton.
83'
Izmjena! Izlazi Mihael Mlinarić, ulazi Bruno Bogojević.
86' Zapata je mogao donijeti preokret gostima, ušao je u 16 metara i gađao s lijeve strane suprotni kut, ali nije pogodio.
89' Izgledalo je opasno, Hoxha je gurnuo u prostor za Frigana, Sušak je izašao izvan 16 metara, malo je izgledao neodlučno, ali je ipak odbio loptu ispred napadača Dragovoljca.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1' Bogojević je dobro spustio loptu za Krstanovića na 6-7 metara, on pucao iz prve, ali u blok.
90'+2' Ubačaj Laušića, Božić je išao glavom na loptu, ali nije je uspio dohvatiti i nema pogotka.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Matija Frigan, ulazi Ante Kuliš.
90'+5' Kraj u Kranjčevićevoj 1:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!