HT Prva liga, 35. kolo, 13.05.2022, 18:00 h, Stadion u Sigetu
Suci: Patrik Kolarić, Tomislav Keglević, Ivan Janić
1' Počeo je susret.
5'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Gorica 0:1
Mrežu je zatresao Toni Fruk. Asistent je Paulius Golubickas.
5' Gorica vodi 1:0! Izgubljena lopta domaćina na sredini terena, uzeo ju je Golubickas, dovukao do kaznenog prostora gdje pronalazi Fruka, a on lijepo pogađa suprotni donji kut.
12' Solidan dvoboj zasad po vrlo toplom i spoarnom vremenu, Gorica i dalje vodi nakon velike pogreške domaćina u petoj minuti.
18'
Žuti karton dobio je Musa Muhammed.
25' Pokušali su domaćini preko Hodže koji je dobro primio loptu, okrenuo se, ali pucao preko gola.
27'
Izmjena! Izlazi Musa Muhammed, ulazi Patrik Jug.
42' Nakon dugo vremena odlična prilika za Goricu, Stojanovski je bio u sjajnoj situaciji, došao je pred Marića, ali on mu odličnim refleksom skida udarac.
43' Odličan udarac Cruza! Dobio je loptu na 22-23 metra, okrenuo se i snažno opalio, ali lopta vrlo malo prolazi pokraj vratnice.
45' Kraj prvog dijela, 0:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Stojanovski je bio s čuvarom na rubu kaznenog prostora, pokušao se izboriti za prostor za udarac, ali njegov šut završio je u bloku, a lopta u korneru.
60' Dvije sjajne prilike u desetak sekundi razmaka! Prvo je nakon ubačaja u peterac Vulikić pucao glavom, a obranio Kotarski koji odmah šalje loptu naprijed, do nje dolazi Fruk, solidno je pucao s ruba kaznenog prostora, ali obranio je Marić.
61'
Izmjena! Izlazi Vlatko Stojanovski, ulazi Joey Suk.
61'
Izmjena! Izlazi Krešimir Krizmanić, ulazi Matthew Steenvoorden.
65' Odlična lopta na drugu vratnicu gdje je Majstorović, ali nije je uspio zahvatiti.
65'
Izmjena! Izlazi Matthew Steenvoorden, ulazi Saša Marjanović.
75'
Izmjena! Izlazi Filip Braut, ulazi Marino Kukoč.
78'
GOL! Hrvatski dragovoljac - Gorica 0:2
Mrežu je zatresao Paulius Golubickas.
78' Gorica vodi 2:0! Pršir je radio pritisak na obranu, pokušao je Vulikić ispucati loptu, ali pogodio je s njom u koljeno Golubickasa, a od njega se lopta odbija idealno u donji kut za 2:0!
82'
Žuti karton dobio je Admir Bristrić.
82'
Žuti karton dobio je Saša Marjanović.
83'
Izmjena! Izlazi Admir Bristrić, ulazi Ante Kuliš.
83'
Izmjena! Izlazi Bartul Markovina, ulazi Mario Veljača.
85' Mogla je Gorica i do trećeg gola, Pršir je fobio loptu u 16 metara, gađao je suprotni kut, ali koji centimetar neprecizno.
88'
Izmjena! Izlazi Matija Frigan, ulazi Leo Perić.
88'
Izmjena! Izlazi Marko Brtan, ulazi Zoran Alexander Cvetković.
90' Dvije minute nadoknade.
90'+3' Kraj, Gorica slavi 2:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!