HT Prva liga, 35. kolo, 14.05.2022, 17:00 h, Gradski stadion u Koprivnici
Suci: Jakov Titlić, Anto Marić, Goran Vuković
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret.
3'
Žuti karton dobio je Marin Laušić.
9' Odlična lopta na lijevoj strani za Vuka koji ubacuje u sredinu, ali Marina dobiva skok s Obregonom.
12' Jako opasno pred golom Labrovića. Liklin je ubacio iz slobodnog udarca, nastala je velika gužva pred golom i na kraju Riječani izbijaju u korner.
16' Skida Labrović čisti zicer! Zapata je pobjegao, došao potpuno sam pred Labrovića, probao je po zemlji pogoditi kut, ali Labrović nogom odbija.
23'
Izmjena! Izlazi Marin Laušić, ulazi Zoran Kvržić.
27'
Žuti karton dobio je Antonio Bosec.
33' Greda domaćina! Krstanović je dobio loptu na 11-12 metara, dobro se izborio za prostor, opalio i zatresao gredu.
40'
Žuti karton dobio je Ivan Krstanović.
44' Dosad nevidljivi Murić dobio je loptu na 18 metara, tamo gdje je uvijek opasan, okrenuo je čuvara, ali pucao jako neprecizno.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, ipak nema pogodaka, Slaven za nijansu bolji.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47' Odličan pokušaj Riječana! Murić je ubacio iz slobodnog udarca, u skoku je najviši bio Smolčić, ali Sušak odbija njegov pokušaj u korner.
49'
Žuti karton dobio je Mario Marina.
49'
GOL! Slaven Belupo - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Jorge Obregon. Asistent je Robert Murić.
49' Rijeka vodi 1:0! Murić je ubacio iz slobodnog udarca, Obregon je bio koncentriran i s nekih 6-7 metara nogom poslao loptu u mrežu.
55' Kazneni udarac za Slaven Belupo!
55' Čestić je skrivio kazneni udarac, Krstanović ga je izborio.
56'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivan Krstanović.
56' Krstanović ne griješi i lakoćom zabija.
59'
GOL! Slaven Belupo - Rijeka 2:1
Mrežu je zatresao Ivan Krstanović.
59' Krasam gol Krstanovića! Dobio je loptu na 25 metara, napravio korak-dva i sjajno pogodio poluvisoko u sami kut!
63'
Izmjena! Izlazi Adam Gnezda Čerin, ulazi Domagoj Pavičić.
63'
Izmjena! Izlazi Matej Vuk, ulazi Andrija Vukčević.
64'
Izmjena! Izlazi Luka Liklin, ulazi Goran Paracki.
64'
Izmjena! Izlazi Hansel Zapata, ulazi Ante Crnac.
72'
Izmjena! Izlazi Sava-Arangel Čestić, ulazi Andres Felipe Solano Davila.
72'
Izmjena! Izlazi Denis Bušnja, ulazi Lindon Selahi.
73'
Žuti karton dobio je Ante Crnac.
78' Odlična prilika za Rijeku, Solano je dao loptu u sredinu za Obregona koji puca snažno i pokraj gola.
79'
GOL! Slaven Belupo - Rijeka 2:2
Mrežu je zatresao Andrija Vukčević. Asistent je Robert Murić.
79' Vratila se Rijeka! Murić je sjajno ubacio s desne strane na drugu vratnicu, tamo je potpuno sam Vukčević koji iz blizine zakucava u mrežu.
88'
Izmjena! Izlazi Ivan Krstanović, ulazi Mihael Mlinarić.
88'
Izmjena! Izlazi Lovro Zvonarek, ulazi Arijan Brković.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Sjajna prilika za Slaven, Milinarić je dobio loptu u 16 metara, ali Solano sjajno uklizava i u zadnji čas spašava svoju momčad od pogotka.
90'+5' Kraj u Koprivnici, 2:2!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!