SuperSport Hrvatska nogometna liga, 4. kolo, 05.08.2022, 20:00 h, Gradski stadion Varaždin
Susret počinje u 20:00 sati.
 Otvaramo novo HNL kolo. Dinamo je između europskih ispita protiv Ludogoreca dobio zadatak zadržati maksimalni ligaški učinak u Varaždinu. No, domaćin iza sebe ima pobjedu nad Istrom i sjajan dojam protiv Hajduka pa će pokušati i ovdje skupo prodati kožu.
1' Susret je započeo.
5' Početak s dosta trke i borbe u odličnoj atmosferi, nije se Varaždin prepao već je opet visoko napao.
5' Prvi pokušaj Dinama djelo je Petkovića glavom, ide to pokraj vrata.
8' Krasan dribling Teklića pa udarac Elezija sa 17 metara, ide to ravno u Livakovića.
10' "Leti" se s gola na gol odmah po izgubljenoj lopti, sad su Ivanušec pa Herrera mogli stvoriti sjajne prilike da je zadnje dodavanje bilo bolje.
13' Pokušao je Ivanušec lijevom s ruba kaznenog prostora, otišlo je to pokraj suprotnog kuta.
21' Udarac Brodića u blok pa Herrere iz pada ipak daleko pokraj gola. No, jako dobar je Varaždin u prvoj "četvrtini" susreta, limitirao je Modre na tek neke polusituacije.
23' Pauza za osvježenje, Varaždin je zasad uspio ponoviti dobru predstavu od prošlog vikenda.
34' Opet je dalekometno pokušao Elezi, uljepšao je to Livakvić paradom, ali išlo je preko gola.
34' Evo napokon i Dinama u okvir, Ivanušec je probao sa 17 metara, ali skida Zelenika.
36'
Žuti karton dobio je Demir Peco.
38' Ivanušec je pronašao Špikića koji je probao s 13 metara, ide to od bloka u korner.
45' Pritisnuo je Dinamo u posljednjim minutama prvog dijela i prebcio igru na protivničku polovicu, ali nema one prave šanse.
45'+1' Dvije minute nadoknade.
45'+1'
GOL! Varaždin - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Dario Špikić.
45'+2' U smiraj prvog dijela poveo je Dinamo! Bočkaj je ubacio, a Špikić je sam glavom na drugoj stativi pogodio!
45'+3' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Mahir Emreli.
46'
Izmjena! Izlazi Fran Brodić, ulazi Michele Šego.
46'
Izmjena! Izlazi Demir Peco, ulazi Matija Kolarić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Dobra prilika za Varaždin, Šego je bio u skoku i pucao je glavom pored vrata.
51' Odličan pokušaj Elezija s 18 metara iskosa, taklo je to i gredu!
53' Opalio je i Pellumbi iz daljine, samo s distance zasad Varaždin može zaprijetiti.
53' Odličan pokušaj Herrere s nekih 16 metara, čupa to Livaković ispod grede!
54'
Žuti karton dobio je Rasmus Lauritsen.
56' Postonjski je jako opasno ubacio, bili su u petercu Herrera i Šego, ali nije to išlo u okvir.
58' Još jedan pokušaj iz daljine, sad je dobro potegnuo Ivanušec, ali brani Zelenika!
63'
GOL! Varaždin - Dinamo 1:1
Mrežu je zatresao Michele Šego. Asistent je Andris Herrera.
63' Vratio se Varaždin! Odlična akcija, Herrera je našao Šegu koji je na lijevoj strani odmah potegnuo s 13 metara i pogodio suprotni kut!
65' Opasno je Mišić prijetio iz slobodnjaka potpuno iskosa, ali spreman je Zelenika na prvoj stativi!
67'
Žuti karton dobio je Igor Postonjski.
71'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Josip Drmić.
71'
Izmjena! Izlazi Petar Bočkaj, ulazi Martin Baturina.
72' Pribjegava Čačić "europskom" rješenju, seli Ljubičić na lijevu stranu.
73'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Mato Stanić.
76'
Izmjena! Izlazi Jozo Stanić, ulazi Lovro Banovec.
77' Evo nakon dugo vremena jednog napada Dinama, došla je lopta do Emrelija desno koji puca u blok, a kasnije Ivanušev u pokušaju škaarica promašuje loptu.
78' Emreli s 18 metara, lakoćom hvata Zelenika.
79' Još jednom ubačaj na Špikića, ali ishod nije kao krajem prvog dijela.
80' Razigran je Emreli, sad je imao sjajnu priliku i pucao je s 14 metara, već je svladan Zelenika no ide to malo pokraj vrata!
81' Opasno je sad moglo biti i na drugoj strani, sjajno su izigrali Herrera i Šego, ali prvome u pokušaj udarca uklizava Šutalo!
83'
Žuti karton dobio je Andris Herrera.
83'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Arijan Ademi.
84'
Izmjena! Izlazi Tonio Teklić, ulazi Luka Jelenić.
85' Ba se našao u prilici nakon kornera pa odbijanaca, pucao je iskosa s 12 metara, ali odbija Livaković u korner!
89' Ne izgleda Dinamo dobro u drugom poluvremenu, Varaždin se lakoćom brani pa i prijeti.
90'+1' Pet minuta dodatka.
90'+4' Sjajno se na 14 metara okrenuo Drmić, alimalo mu bježi lopta i Zelenika kupi!
90'+7' Kraj susreta!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!