SuperSport Hrvatska nogometna liga, 4. kolo, 06.08.2022, 21:00 h, Aldo Drosina
Suci: Patrik Kolarić, Jerko Crnčić, Nikola Kečkiš, Ante Čuljak
Monsef Bakrar 90'+3'
1:0(0:0) Osijek
Osijek
Susret počinje u 21:00 sati.
 Dvoboj dvojca u krizi. Puležani još nemaju ni boda u tri susreta, Osijek je od pobjede nad Goricom stigao naslagati poraz od Lokomotive, ispadanje iz Europe pa remi sa Slavenom uz navijački bojkot i traženje odlaska Bjelice. Zato je za oboje pobjeda nužnost.
1' Krenuo je susret.
6'
Žuti karton dobio je Vedran Jugović.
13' Nema još ozbiljnih prilika ni udaraca, Istra dobro parira Osijeku i imala je pokoji dobar izlazak.
14' Odlično je sad izbačen Bakrar, prošao je i Ivušića i išao dati povratnu, ali tamo nema igrača u zelenom pa otklanja to obrana.
19' Škorić trese gredu! Dugi ubačaj Bartoleca iz auta netko je prebacio glavom, a Škorić opalio loptu iz sve snage i silovito zatresao gredu!
23' Pobjegao je Kadušić po desnoj strani, napravio sjajan lažnjak pa poslao sporiju povratnu koju siječe obrana ispred Caceresa.
24' Trese se okvir i na drugoj strani! Marin je pucao sa 17 metara, lopta je jednom odskočila i otišla u stativu.
28' Estetski lijep volej Bartoleca s 25 metara, ali neopasan za Majkića.
30' Dosta iskosa je raspalio Perković s lijeve strane, ali Ivušić je zatvorio prvi kut.
33'
Žuti karton dobio je Mario Jurčević.
35' Još jedan dalekometni volej, ovaj put Caktašev i opet nakon odbijenog Bartolecovog auta, ide to preko gola.
38' Jako opasno je moglo biti za Istru. Caktaš je izbacio Topčagića na samog Majkića koji mu je ipak zasmetao, poslao dosta u stranu pa se sve na kraju čisti.
43' Dosta dobar udarac Lončara iskosa s lijeve strane, ali hvata to Majkić.
45'+1' Minuta nadoknade.
45'+1' Još jedna solidna prilika za Osijek, opet nakon auta Bartoleca je stisnuo Jugović sa 16 metara, no i to hvta Majakić.
45'+2' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Mihret Topčagić, ulazi Ramon Mierez.
46' Počeo je drugi dio.
52' Beljo je krenuo na gol pa potegnuo sa 17 metara, ali nije dobro sjela i ide lopta dosta kraj gola.
53'
Žuti karton dobio je Luka Marin.
54' Poludio je sad Marin iako ima žuti, Škorić je srušio Bakrara na 17 metara, ali Kolarić je ostao nijem
56' Petković se izborio za loptu, ali i ne za udarac jer izašao je Ivušić pa je došlo do sudara nominalnih suigrača.
58' Beljo puca glavom nakon ubačaja Brleka, ide to kraj gola.
58' Novo ukazivanje pomoći, ovaj put Bakraru i Lončaru koji su se sudarili glavama.
61' Mlinar je prošao desno i pokušao nešti između udarca i ubačaja, izgledalo je opasno, ali ništa od toga.
62' Vodi Istra! Sjajna kombinacija i akcija Istre zaključena je udarcem Petkovića u okvir gola, ali na odbijancu je Bakrar koji s lijeve strane zabija!
65' Nema gola, VAR je našao zaleđe!
66'
Izmjena! Izlazi Tomislav Duvnjak, ulazi Prince Mumba.
66'
Izmjena! Izlazi Advan Kadušić, ulazi Ante Erceg.
68' Prvi pokušaj Ercega u dresu Istre - odlazi u aut.
69'
Žuti karton dobio je Prince Mumba.
69'
Izmjena! Izlazi Petar Brlek, ulazi Ivan Fiolić.
70'
Izmjena! Izlazi Mijo Caktaš, ulazi Ognjen Bakić.
73' Sjajna prilika za Belju! Opet je probao glavom nakon ubačaja Bartoleca, uhvatio je i Majkića na krivoj nozi, ali ide to kraj gola.
76' Stisnuo je sad Osijek, ali od svega se izrodio jedan opasniji ubačaj koji boksa Majkić.
77' Opet Bakrar trese mrežu, pronašao ga je Mumba, ali opet zaleđe nesretnog Alžirca.
82'
Izmjena! Izlazi Dion Drena Beljo, ulazi Antonio Mance.
83'
Izmjena! Izlazi Karlo Bartolec, ulazi Mato Miloš.
84' Dobro je tukao Erceg s ruba kaznenog prostora, mogao je možda odabrati i dodavanje, ali nije ni ovo bilo loše i ide preko gola.
88' Dobar prodor Mancea, ali nije se ponovila prošla sezona kad je u završnici donio Osijeku bodove protiv Istre.
90'
Izmjena! Izlazi Agustin Caseres, ulazi Einar Galilea.
90'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Filip Antovski.
90'+1' Čak sedam minuta dodatka, stigli su na naplatu svi prekidi.
90'+2' Bio je Mierez u sjajnom skoku, ali nema gola jer brani Majkić! Potom novi ubačaj, ali Fiolić je za dlaku promašio loptu.
90'+3'
GOL! Istra 1961 - Osijek 1:0
Mrežu je zatresao Mounsef Bakrar. Asistent je Filip Antovski.
90'+3' Valjda ovaj vrijedi! Kobna greška obrane Osijeka, zaboravljen je Bakrar koji je pobjegao na dugu loptu i krasno lobao istrčalog Ivušića!
90'+6'
Žuti karton dobio je Ivan Fiolić.
90'+8' Podigli su se živci, zakačili su se Škorić i Majkić pa su se umiješali drugi i sad je to klupko igrača na 16 metara.