95
(do 84')

Gonzalo Garcia
Susret počinje u 20:00 sati.
 Istra 1961 u prošlom kolu stigla je do prvih bodova svladavši kod kuće Osijek, a potvrdu te pobjede tražit će na Šubićevcu protiv Šibenika.
1' Počeo je susret.
6' Sjajna prilika za Šibenčane! Čop je oduzeo loptu gostima, proigrao Ćurića koji dolazi pred Majkića, ali vratar gostiju nekako je obranio.
14' Zanimljiv početak u Šibeniku, igra se dinamično i otvoreno, zasad je ona prilika Ćurića najbolja.
27' Bolji su Šibenčani u ovih prvih pola sata. Agresivniji su i izgledaju opasnije kada se približe kaznenom prostoru, ali nedostaje im malo više mirnoće u toj završnici.
30' Dosta situacija kada se ubaci lopta u 16 metara, ali još nismo vidjeli da je ona došla do napadača, sve to odnose obrambeni igrači.
34' Ubačaj iz kuta, lopta je išla prema Krekoviću koji puca, ali u blok.
37' Dobra lopta za Marina u 16 metara, on je prima i ostaje sam pred vratarom, zabija, ali odmah je podignuta zastavica i označeno zaleđe.
39' Potvrđeno zaleđe, nema pogotka.
39' Jako dobar pokušaj Bernarda Matića koji puca s 20 metara iskosa prema suprotnom kutu, centimetri su ga dijelili od pogotka.
42' Tomislavu Duvnjaku ukazuje se pomoć, ali neće moći nastaviti s igrom. Stradao je gležanj.
43'
Izmjena! Izlazi Tomislav Duvnjak, ulazi Oleksandr Petrusenko.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Leon Kreković, ulazi Ivan Dolček.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Špeljak, ulazi Marcel Čanadi.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56' I dalje čekamo na neke konkretnije prilike na Šubićevcu, pokušao je jednom Petković nekon pogreške Rogića, ali neprecizno i to je zasad sve u drugom dijelu.
63'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Prince Mumba.
63'
Izmjena! Izlazi Mario Ćurić, ulazi Ivan Delić.
64' Delić pada u 16 metara nakon dvolboja s Hujberom, ali nema tu prekršaja.
67' Ubačaj u 16 metara, Delić je prebacio loptu na drugu vratnicu, tamo je bio Čop, ali ispred njega Majkić izbija loptu.
78' Istra 1961 još jednom pokušava s ruba 16 metara preko Bakrara, malo pokraj vratnice, netom prije toga slično je završio pokušaj Mumbe.
84'
Izmjena! Izlazi Bernardo Matić, ulazi Niko Rak.
84'
Izmjena! Izlazi Juan Camilo Mesa Antunez, ulazi Marcos David Mina Lucumi.
84'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Ante Erceg.
84'
Žuti karton dobio je Luka Marin.
90' Četiri minute nadoknade.
90' Kraj u Šibeniku, 0:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!