18
(do 46')
Ante Čačić
Susret počinje u 21:00 sati.
 U prvom susretu play-offa Lige prvaka Dinamo gostuje u Norveškoj kod Bodo/Glimta. Norvežani igraju odlično na svom travnjaku gdje su izuzetno opasni, ali Dinamo je dovoljno kvalitetan da može do dobrog rezultata.
 Igrači su na travnjaku, intonira se himna Lige prvaka, a tribine su ispunjene do posljednjeg mjesta, igla više ne stane, sve je u žutom.
1' Počeo je susret.
5' Norvežani su bolje krenuli u susret, očekivano su u prvim minutama preuzeli inicijativu, ali bez neke konkretne prijetnje još uvijek.
7' Prvi pokušaj Dinama s lošom završnicom. Drmić je odlično izbacio na lijevoj strani Oršića koji se sjurio prema golu, ali tamo nije bilo nikog od Dinamovih igrača do dolaska Drmića. Oršić ga pronalazi, Drmić puca, ali dosta neprecizno.
12' Pokušaj glavom Salvesena, sve je zakuhao Lauritsen koji je izgubio loptu na rubu 16 metara prema aut liniji, Norvežani su došli do centaršuta i lopte na glavu Salvesena koji puca pokraj gola.
14' Prvi put Dinamova obrana nije dobro izašla u blok, Wembangomo je došao do čistog udarca na 17 metara, ali srećom pucao je ravno u Livakovića.
22' Pritisak domaćina je malo popustio, ali Dinamo još uvijek nije konkretnije zaprijetio, ima dosta krivih dodavanja i problema u prihvatu lopte.
23' Dobar pokušaj Oršića izvana, opalio je s nekih 20 metara u bliži kut, vratar odbija u korner.
30' Dinamo ima dosta problema u kontroli lopte, puno situacija u kojima lopta jednostavno pobjegne, samim time i nema nekih kvalitetnijih akcija. Norvežani se ovdje daleko bolje snalaze.
37'
GOL! Bodo/Glimt - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Amahl Pellegrino.
37' Bodo vodi 1:0. Ubačaj s desne strane, Lauritsenu je lopta bila previsoka i nije je dohvatio, Pellegrino je pobjegao Šutalu i Ristovskom i iz blizine glavom zabio za 1:0.
40' Slobodnjak za domaćina po sredini na 20-ak metara, Pellegrino je pokušao prebaciti živi zid, nije uspio.
42' Trese se greda. Nakon kornera glavom je pucao Salvesen, bilo je jako opasno, ali greda je spasila Livakovića.
45' Kraj prvog dijela bez sudačke nadoknade, 1:0, zasluženo Bodo vodi.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Bruno Petković.
46'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Luka Ivanušec.
52'
Žuti karton dobio je Josip Mišić.
54' Nije dobro krenulo niti u nastavku, Bodo i dalje dominira, Pellegrino je ponovno bio opasan i pucao s 14 metara, srećom vrlo malo pokraj vratnice.
60' Prilika za Petkovića nakon ubačaja Oršića, ali udarac glavom nije bio precizan, odmah nakon toga Norvežani poklanjaju Dinamu loptu pred svojih 16 metara, Petković pronalazi Oršića čiji udarac nije precizan. U zadnjim minutama Dinamo izgleda bolje.
64' Oršić se izborio za loptu i krenuo prema kaznenom prostoru, gurnuo loptu za Petkovića, ali vratar je bio za nijansu brži.
68'
Izmjena! Izlazi Lars-Jorgen Salvesen, ulazi Runar Espejord.
69'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Mahir Emreli.
71' Dolazi Dinamo do pogotka nakon lijepe akcije i krasne završnice Baturine, ali u začetku akcije Petković je bio u zaleđu.
77'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Amer Gojak.
81'
Izmjena! Izlazi Joel Mugisha, ulazi Gilbert Koomson.
81'
Izmjena! Izlazi Elias Hagen, ulazi Albert Gronbaek.
82' Dobra akcija Dinama i lopta na desnu stranu za Ristovskog koji ubacuje na drugu vratnicu, Ademi puca glavom, ali vratar odbija u korner.
86' Kakav promašaj Petkovića! Sve je napravio sjajno, primanje, riješio je dvojicu čuvara, ušao u 16 metara i onda pucao pokraj gola! Kakva prilika!
90' Tri minute nadoknade.
90'+3' Kraj, Bodo donosi u Zagreb prednost 1:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!