SuperSport Hrvatska nogometna liga, 11. kolo, 30.09.2022, 18:00 h, Gradski stadion Varaždin, gledatelja: 1593
Suci: Dario Bel (Osijek), Kruno Šarić (Županja), Dejan Vuković (Zagreb)
Susret počinje u 18:00 sati.
 U prvom susretu u SuperSport HNL-u nakon reprezentativne stanke, Varaždin na svom travnjaku dočekuje Istru 1961 i traži sva tri boda.
1' Počeo je susret.
2' Već u drugoj minuti Lučić je bio prisiljen na dobru intervenciju, Herrera je vrlo dobro pucao sa 17 metara, ali Lučić se odlično bacio i izvukao loptu iz kuta.
9' Vrlo dinamičan i borben početak s obje strane, zasad pogodaka nema, ali i jedni i drugi gledaju prema protivničkom golu i ne misle samo na obranu.
16'
Izmjena! Izlazi Luka Hujber, ulazi Mihael Rovis.
16' Hujber je zbog ozljede morao napustiti igru, u prvih deset minuta zaradio je ozljedu, pokušao je nastaviti, ali nije mogao.
20' Čisti zicer za Ercega, ali Jelenić spašava! Boutam je odlično pronašao Ercega koji šalje loptu pokraj Zelenike, ali doslovno s gol linije izbio ju je Jelenić.
22'
Žuti karton dobio je Agustin Caseres.
22' Caseres je uklizao i pritom odnio i Šegu te zasluženo zaradio žuti karton.
23' Teklić je ubacio iz slobodnog udarca, Stolnik je bio pred golom, pucao glavom, ali brani Lučić.
33' Petković je prošao desnom stranom i poslao nisku loptu pred gol, ali preblizu Zeleniki koji lako kupi.
37'
GOL! Varaždin - Istra 1961 1:0
Mrežu je zatresao Tonio Teklić. Asistent je Matija Katanec.
37' Varaždin vodi 1:0!!!! Krasan pogodak Teklića! Mato Stanić ubacio je iz kornera, Katanec je glavom nije najbolje zahvatio, ali prebacio je van 16 metara za Teklića koji puca s više od 20 metara i odlično pogađa poluvisoko u suprotni kut!
41' Sada probava i Katanec s dobrih 25 metara, ali lopta prolazi malo pokraj vratnice.
43' Sjajna obrana Zelenike! Nakon ubačaja s desne strane lopta je sretno došla do Ercega koji puca sa 7-8 metara dosta nezgodno, ali Zelenika brani.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj vrlo dobrog prvog poluvremena, 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Mihael Rovis, ulazi Luka Marin.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
47'
Žuti karton dobio je Ante Erceg.
50'
Žuti karton dobio je Andris Herrera.
51'
Žuti karton dobio je Advan Kadušić.
60' Prva prijetnja Istre u drugom poluvremenu, Varaždinci su se malo spetljali i nisu izbili loptu na vrijeme, ona je došla do Petkovića koji puca s 13-14 metara, ali dosta neprecizno.
62'
Izmjena! Izlazi Frano Mlinar, ulazi Kristijan Kopljar.
62'
Izmjena! Izlazi Andris Herrera, ulazi Ivan Posavec.
69'
GOL! Varaždin - Istra 1961 1:1
Mrežu je zatresao Agustin Caseres.
69' Istra se vratila! Caseres je iskoristio dobru situaciju, dobio je loptu na 16 metara i lijepo pogodio u donji kut!
77'
Žuti karton dobio je Tonio Teklić.
78'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Marin Pilj.
78'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Fran Brodić.
78'
Izmjena! Izlazi Mato Stanić, ulazi David Puclin.
84' Sjajna prilika za Brodića, ali odlično brani Lučić! Dobio je Brodić loptu u 16 metara, bio sam pred vratarom, pucao je, ali Lučić odlično ulazi u udarac.
86'
Žuti karton dobio je Einar Galilea.
88'
Izmjena! Izlazi Reda Boultam, ulazi Prince Mumba.
88'
Izmjena! Izlazi Matija Kolarić, ulazi Karlo Perić.
90'
Žuti karton dobio je Prince Mumba.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Varaždinu, 1:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!