SuperSport Hrvatska nogometna liga, 11. kolo, 01.10.2022, 19:30 h, Stadion u Maksimiru
Susret počinje u 19:30 sati.
 U susretu 11. kola SuperSport HNL-a Dinamo na Maksimiru dočekuje Slaven Belupo. Modrima ovaj susret dolazi neposredno prije puta za Salzburg gdje će igrati susret trećeg kola Lige prvaka.
1' Započeo je susret na Maksimiru.
9'
GOL! Dinamo - Slaven Belupo 1:0
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Antun Marković.
9' Drmić puca s 13 metara iskosa, cilja prema suprotnom gornjem kutu, Marković je odbija u stativu, ona mu se vraća, a u pokušaju da je ispuca, zahvaća je krivo i šalje u svoju mrežu.
11' Oršić iz slobodnog udaraca s 27, 28 metara pogađa desnu gostujuću stativu.
19' Dinamo nakon vodstva kontrolira igru i bliže je drugom nego Slaven Belupo prvom pogotku.
30' Nakon pola sata igre Dinamo i dalje drži minimalan pogodak prednosti, a igra se uglavnom na polovici Slaven Belupa.
34' Prva prava prilika za gostujući sastav. Kocijan prima loptu u sredini kaznenog prostora, dolazi sam pred Livakovića, ovaj mu ulazi u udarac, odbija loptu, a odbijena lopta od Kocijana odlazi u gol aut.
45' Igrat će se jedna minuta sudačke nadoknade.
45'+1' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Drmić, ulazi Bruno Petković.
46' Nastavlja se susret na Maksimiru.
52' Momčad Slaven Belupa ne uspijeva kreirati novu veliku priliku pred Dinamovim vratima, ali za sada uspijeva zaustaviti nove Modre prilike. Nema puno uzbuđenja na startu ovog drugog dijela.
59'
GOL! Dinamo - Slaven Belupo 1:1
Mrežu je zatresao Arber Hoxha. Asistent je Antonio Bosec.
59' Bosec s desne strane ubacuje u kazneni prostor, a Hoxha glavom neometan zabija za 1:1. Dinamo je u tom trenutku bio s igračem manje jer je zbog ozljede morao izaći Mišić.
60'
Izmjena! Izlazi Josip Mišić, ulazi Martin Baturina.
63' Dinamo odmah pokušava vratiti prednost na svoju stranu, ali udarac Ristovskog s desne strane završava u bloku.
64' Samo minutu kasnije s iste strane pokušava Špikić, no njegov udarac odlazi po dijagonali malo pored suprotne stative.
71'
Žuti karton dobio je Benedik Mioč.
72'
GOL! 2:1! Najstrožu kaznu realizirao je Bruno Petković.
72' Nakon pregleda VAR-a, a zbog prekršaja nad Baturinom, Dinamo je dobio priliku vratiti prednost na svoju stranu. Iako gostujući vratar čita stranu, udarac Petkovića je presnažan.
76' Brzu akciju Ademija, Baturine, Ivanušece i na kraju Ljubičića zaustavlja odličnim uklizavanjem Bosec.
77' Nakon kornera glavom puca Petkovića, a Marković sjajnom reakcijom čuva svoja vrata.
78'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Petar Bočkaj.
78'
Izmjena! Izlazi Stefan Ristovski, ulazi Sadegh Moharrami.
80'
Izmjena! Izlazi Vinko Soldo, ulazi Ante Crnac.
80'
Izmjena! Izlazi Mateo Kocijan, ulazi Ivan Krstanović.
81'
GOL! Dinamo - Slaven Belupo 3:1
Mrežu je zatresao Petar Bočkaj.
81' Svega nekoliko minuta nakon ulaska, Petar Bočkaj podiže Dinamovu prednost na 3:1. Oršić s 30-ak metara puca prema vratima Slaven Belupa, ali Marković njegov udarac odbija samo na nogu spremnog Bočkaja.
83'
Žuti karton dobio je Luka Ivanušec.
84'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Josip Mihalić.
84'
Izmjena! Izlazi Benedik Mioč, ulazi Seid Behram.
88' Sigurna reakcija Markovića nakon Petkovićeva pokušaja.
89'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Antonio Marin.
89'
Izmjena! Izlazi Arber Hoxha, ulazi Filip Hlevnjak.
90' Igraju se dodatne četiri minute.
90'+1'
Žuti karton dobio je Tomislav Božić.
90'+3'
GOL! Dinamo - Slaven Belupo 4:1
Mrežu je zatresao Luka Ivanušec. Asistent je Petar Bočkaj.
90'+3' Bočkaj s 18 metara krasno prebacuje obranu, na loptu ulazi Ivanušec i iz prve pogađa za visokih 4:1.
90'+4' Kraj je dvoboja između Dinama i Slaven Belupa.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!