SuperSport Hrvatska nogometna liga, 11. kolo, 02.10.2022, 17:30 h, Šubićevac, gledatelja: 876
Ivica Vidović
60'
9
Jorge Franco Alviz Burgui
77'
29
Sacha Boris Roger Marasović
89'

Susret počinje u 17:30 sati.
 11. kolo SuperSport HNL-a zaključit će u Šibeniku istoimeni domaćin i Gorica. Šibenčani s novim trenerom Marijom Cvitanovićem, a Goričani u potrazi za bodovima koji donose bijeg s posljednjeg mjesta na ljestvici.
1' Započeo je susret između Šibenika i Gorice.
2' Već u drugoj minuti gosti su si stvorili lijepu priliku, no taj je kontranapad u posljednji trenutak zaustavio Arai uklizavanjem.
6' Arai se sjurio po desnoj strani, centrirao ne pet metara od protivničkog vratara gdje Čop ne uspijeva glavom dobro zahvatiti loptu.
9' Salomon je ušao u kazneni prostor, našao se sam pred Banićem koji nogom čuva svoju mrežu.
10'
Žuti karton dobio je Juan Camilo Mesa Antunez.
20' Ponovno je Gorica u kaznenom prostoru domaćina, no Rogić stiže do prve obrane. U prilici je bio Prokop.
26' Poklon loptu Araia Vojtko ne uspijeva pretvoriti u pogodak. Iskosa s lijeve strane pucao je iznad gola.
37' Mitrović je zapucao najbolju priliku za Goricu do sada. Iz blizine, iz lijepe pozicije, šut mu je skinuo domaći vratar.
39'
GOL! Šibenik - Gorica 0:1
Mrežu je zatresao Toni Fruk. Asistent je Dominik Prokop.
39' Brz napad Gorice, Prokop je krenuo prema kaznenom prostoru, na vrijeme uočio Fruka koji izbacuje čuvara i s desetak metara po sredini šalje loptu iza Rogića.
44' Lopta u kazneni prostor za Jurića iskosa, on dolazi pred Rogića, pokušava pogoditi po dijagonali, ali ništa od nove promjene rezultata.
45' Kraj je prvog poluvremena.
45'+1'
Žuti karton dobio je Jurica Pršir.
46' Nastavlja se susret na Šubićevcu.
50'
Žuti karton dobio je Marcos David Mina Lucumi.
55'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Jurica Pršir.
58'
Izmjena! Izlazi Dominik Prokop, ulazi Edin Julardžija.
60'
Izmjena! Izlazi Leon Kreković, ulazi Ivan Dolček.
60'
Izmjena! Izlazi Dino Skorup, ulazi Ivica Vidović.
62' Nakon sat vremena igre rezultat je i dalje onaj postavljem u prvom dijelu. Za razliku od tog prvog poluvremena, u nastavku gledamo igru bez većih uzbuđenja.
67'
Žuti karton dobio je Leon Kreković.
70' Vidović sa 17-ak metara puca prema Baniću, ali on je na mjestu.
71'
Žuti karton dobio je Haruki Arai.
73'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Haruki Arai.
73' Kada već nema prilika, na Šubićevcu se redaju žuti i crveni kartoni.
75'
Žuti karton dobio je Edin Julardžija.
76'
Žuti karton dobio je Josip Mitrović.
77'
Izmjena! Izlazi Niko Rak, ulazi Jorge Franco Alviz Burgui.
81' Delić je srušen u kaznenom prostoru i Šibenik je u prilici poravnati rezultat s bijele točke.
82'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ivan Delić.
82' Delić snažnim udarcem pogađa iza Banića i vraća svoju momčad u rezultatski egal.
83'
Izmjena! Izlazi Josip Mitrović, ulazi Merveil Ndockyt.
83'
Izmjena! Izlazi Deni Jurić, ulazi Nikola Vujnović.
89'
Žuti karton dobio je Nikola Vujnović.
89'
Izmjena! Izlazi Duje Čop, ulazi Sacha Boris Roger Marasović.
89'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Menezes dos Santos Wallace.
90'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Edin Julardžija.
90' Igraju se tri minute sudačke nadoknade.
90'+3' Delićev udarac na vrata možda je i posljednja prilika na ovom susretu. Banić ponovno bez problema hvata u ruke.
90'+4' Kraj je susreta. Šibenik i Gorica podijelili su bodove.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!