Liga prvaka, skupina E, 3. kolo, 05.10.2022, 18:45 h, Stadion Salzburg - Salzburg, gledatelja: 28864
Suci: Andris Treimanis, Haralds Gudermanis, Aleksejs Spasjonnikovs (Latvija)
Junior Adamu
79'
39
Maximilian Wöber
79'
27
Lucas Gourna-Douath
90'+2'

Susret počinje u 18:45 sati.
 U trećem kolu grupne faze Lige prvaka Dinamo u Salzburgu gostuje kod vrlo neugodnog i kvalitetnog domaćina. Modri će pokušati ostati neporaženi i tako zadržati prednost nad Austrijancima na ljestvici.
1' Počeo je susret.
6' Bolje je krenuo Salzburg koji ima više loptu u nogama. U šestoj minuti moglo je biti opasno, Ademi je izgubio loptu u opasnoj zoni, ali srećom lopta u prostor prema Šešku nije bila dobra.
7' Sjajan udarac Mišića s preko 20 metara, lopta je išla pod gredu, ali odlično brani Köhn.
12' Velika pogreška Šutala koji je izgubio loptu na svojih 20 metara, srećom Modri su se obranili i odmah je sijevnula kontra, Ivanušec je pobjegao, ali pucao loše u vratara.
17' Dobra prilika za domaćina. Lopta se odbila od Moharramija u noge Sučiću koji je ušao u 16 metara i probao iskosa iznenaditi Livakovića, nije uspio, pokušao je i Okafor, ali mreža Dinama zatresla se samo s vanjske strane.
23' Salzburg visoko pritišće, znatno je opasniji, međutim ostavlja to prostora i na drugoj strani, mogla bi sijevnuti i neka kontra.
25' Na travi je Moharrami u kojeg je grubo ušao Ulmer, ali trebao bi nastaviti igru.
27'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
32' Ubačena lopta iz slobodnog udarca, velika gužva u 16 metara, pokušao je Theophile-Catherine, ali je izblokiran.
36' Još jedan ubačaj s desne strane, Moharrami je odlično odradio svoj dio, Ademi je išao na loptu, ali loše ju je zahvatio i ona je otišla puno preko gola.
43' Pritisnuo je Salzburg u zadnjim minutama, Dinamo ne može izaći iz svojih 30 metara.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0 u Salzburgu, Dinamo je limitirao domaćina, ali prisiljen je uglavnom na obranu.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Prvi pokušaj u drugom poluvremenu za Salzburg, Sučić je pucao iskosa iz slobodnog udarca u bliži kut, ali Livaković je spreman.
55' Puno sreće za Dinamo, odličan ubačaj iz kornera, Šeško je iz blizine pucao glavom, a lopta srećom pogađa u glavu Livakovića koji tako brani.
58' Napad Dinama po lijevoj strani otkud je nadirao Ljubičić, došao je do 16 metara, pucao, ali dosta loše.
68' Kazneni udarac za Salzburg. Ulmer je ušao ispred Moharramija koji mu je na leđima, Ulmer pada i Latvijac pokazuje na 11 metara.
68'
Žuti karton dobio je Sadegh Moharrami.
71'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Noah Okafor.
71' Okafor lakoćom zabija, Livaković nije pogodio stranu.
75'
Izmjena! Izlazi Kevin Theophile-Catherine, ulazi Josip Drmić.
77' Moharrami je ubacio izdaleka s desne strane, Petković je došao do lopte, ali nije bilo ni snage ni preciznosti u udarcu glavom.
79'
Izmjena! Izlazi Noah Okafor, ulazi Junior Adamu.
79'
Izmjena! Izlazi Andreas Ulmer, ulazi Maximilian Wöber.
79'
Izmjena! Izlazi Sadegh Moharrami, ulazi Petar Bočkaj.
79'
Izmjena! Izlazi Mislav Oršić, ulazi Dario Špikić.
81' Čisti zicer za Drmića! Pogriješio je Pavlović, izbacio je Drmića samog pred vratara, ali Köhn brani njegov udarac!
86' Dobra prilika za Seiwalda koji je bio na 6-7 metara iskosa i pucao loše.
87'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Martin Baturina.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1' Fantastična obrana Livakovića! Šeško je bio na ziceru koji je pripremio Sučić, ali Livaković čudesno brani!
90'+2'
Izmjena! Izlazi Luka Sučić, ulazi Lucas Gourna-Douath.
90'+4' Drmić zabija, ali iz zaleđa, vratio se iz zaleđa i bio metar iza igrača, nije ostvario nikakvu prednost, ali to su ta pravila koja je teško shvatiti.