Europsko prvenstvo 2022. (Ž), skupina A, 2. kolo, 06.11.2022, 18:00 h, Ljubljana, Stožice
Suci: Maike Merz, Tanja Kuttler (Njemačka)
Susret počinje u 18:00 sati.
 Hrvatska ženska rukometna reprezentacija nakon poraza od Norveške u prvom kolu grupne faze natjecanja, u drugom kolu igra protiv Mađarske i nada se punom plijenu.
1' Počeo je susret.
1' Nije prošao prvi napad Hrvatske, Mađarice su se obranile, ali i na drugoj strani brani Pijević.
3' Još uvijek nema pogodaka, Hrvatska je dva puta pokušala povući na nepostavljenu obranu, ali nije išlo.
4'
GOL! 1:0! Mrežu je zatresao Dora Krsnik.
5' Dobra obrana Hrvatske, ništa pod pogotka pa ni šuta Mađarica, no na drugoj strani vrlo neprecizna bila je Prkačin.
6' Klujber silovito u gredu, Mađarska još bez pogotka.
6'
GOL! 2:0! Mrežu je zatresao Ana Debelić.
7'
GOL! 3:0! Mrežu je zatresao Paula Posavec.
7' Hrvatska je proradila, 3:0, zadnja dva napada lijepe izrađene akcije. Obrana je standardno sjajna.
8' Pijević u svom stilu, Györi-Lukacs s krila, ali Tea hvata njen udarac.
10'
GOL! 4:0! Mrežu je zatresao Valentina Blažević.
10' Mađarice nemaju nikakvih rješenja za hrvatsku obranu i deset minuta nisu postigle svoj prvi gol. Hrvatska ima četiri.
12'
GOL! 5:0! Mrežu je zatresao Ana Debelić.
12' Fantastična akcija na crtu, Blažević balićevski na Debelić.
12'
GOL! 5:1! Mrežu je zatresao Petra Vamos.
13' Šteta, Japundža ne zabija s krila.
13'
GOL! 5:2! Mrežu je zatresao Petra Füzi-Tovizi.
14'
GOL! 6:2! Mrežu je zatresao Ana Debelić.
14' Blažević i Debelić nastavljaju sjajnu suradnju!
15'
GOL! 6:3! Mrežu je zatresao Viktoria Györi-Lukacs.
16' Malo jurnjave na obje strane i loših reakcija, tri prokockana napada u nekih 20 sekundi.
16'
Isključenje na dvije minute zaradio je Dora Kalaus.
16' Klujber pod prekršajem, srećom po Hrvatsku sutkinje to ne vide i najbolja Mađarice puca dosta preko gola.
17' Čista kontra za Györi-Lukacs, ali puca pokraj gola. Hvala!
18'
GOL! 7:3! Mrežu je zatresao Tena Japundža.
18'
GOL! 7:4! Mrežu je zatresao Petra Füzi-Tovizi.
19'
GOL! 8:4! Mrežu je zatresao Paula Posavec.
19' Blažević je jako raspoložena, zadužena je za organizaciju igre i najzaslužnija za većinu dosadašnjih golova.
21'
GOL! 8:5! Mrežu je zatresao Petra Füzi-Tovizi.
21' Mađarice praktički jedino s crte mogu zabiti.
22'
GOL! 9:5! Mrežu je zatresao Valentina Blažević.
23'
GOL! 10:5! Mrežu je zatresao Tena Petika.
23' Petika sjajan šut s poda, 10:5 Hrvatska!
24' Klujber iz sedmerca visoko preko gola, ništa ne ide Mađaricama.
26' Sjajno Pijević skida zicer Albek, jako dobro poznaje Mađarice, odlično brani u Albi Fehervar i protiv svih njih je puno puta igrala.
27'
Isključenje na dvije minute zaradio je Anna Albek.
28' Dvije prodane lopte u napadu s igračicom više bez šuta na gol, Šoštarić neće biti sretan.
29'
GOL! 10:6! Mrežu je zatresao Csenge Kuczora.
30'
GOL! 10:7! Mrežu je zatresao Viktoria Györi-Lukacs.
30'
Isključenje na dvije minute zaradio je Tena Japundža.
30' Kraj prvog poluvremena, 10:7. Hrvatska je zadnjih osam minuta prvog dijela bez pogotka, malo se izgubila igra u napadu, ali obrana je svih 30 minuta fantastična.
31' Počelo je drugo poluvrijeme.
32'
GOL! 11:7! Mrežu je zatresao Tena Petika.
32' Petika od bloka, 11:7.
33'
GOL! 11:8! Mrežu je zatresao Dorina Korsos.
33'
Isključenje na dvije minute zaradio je Dora Krsnik.
33' Najgora opcija, Korsos zabija, a Krsnik mora dvije minute van.
34' Još uvijek traje hrvatska kriza u fazi napada, tamo još od 10:5 samo jedan pogodak. To je već skoro 15 minuta.
35'
GOL! 12:8! Mrežu je zatresao Tena Petika.
37'
GOL! 13:8! Sedmerac je realizirao Valentina Blažević.
37' Paula Posavec izborila je sedmerac, Blažević zabija! Ponovno plus pet i napad Hrvatska jer je Pijević još jednom bila dobro postavljena na drugoj strani.
38'
GOL! 13:9! Mrežu je zatresao Alexandra Töpfner.
39'
GOL! 14:9! Mrežu je zatresao Stela Posavec.
39'
GOL! 14:10! Mrežu je zatresao Dorina Korsos.
39' Malo se obostrano otvorilo.
40'
Isključenje na dvije minute zaradio je Tena Petika.
42'
GOL! 15:10! Mrežu je zatresao Valentina Blažević.
42' Tea Pijević deset obrana i 50 posto uspješnosti!
44' Blažević pod prekršajem ne zabija, ruka je bila gore, moralo se. Hrvatska i dalje ima ugodnu prednost. Podsjetimo, ova Mađarska je u prvom kolu zabila 33 gola Švicarkama, Hrvatskoj 10 u 45 minuta. Fantastično.
46' Ne mogu Mađarice do gola iz igre pa će probati sa 7 metara.
46'
GOL! 15:11! Sedmerac je realizirao Csenge Kuczora.
46'
GOL! 16:11! Mrežu je zatresao Valentina Blažević.
48'
Isključenje na dvije minute zaradio je Katarina Ježić.
49'
GOL! 17:11! Mrežu je zatresao Valentina Blažević.
49' Blažević igra fantastično, prebrza je za Mađarice!
50'
GOL! 17:12! Sedmerac je realizirao Csenge Kuczora.
51'
GOL! 17:13! Mrežu je zatresao Viktoria Györi-Lukacs.
51'
GOL! 18:13! Mrežu je zatresao Paula Posavec.
52' Posavec s krila za malo mira i opet plus pet!
53'
GOL! 19:13! Sedmerac je realizirao Valentina Blažević.
53' Zabila je Stela Posavec, ali ipak je izvučeno na sedmerac, nema veze, može i tako. Blažević sedmi gol!
54'
GOL! 19:14! Sedmerac je realizirao Greta Kacsor.
55'
GOL! 19:15! Mrežu je zatresao Greta Marton.
55' Još jednom Mađarice na četiri razlike, treba Hrvatska gol za mir.
56' Kalaus ne zabija, Mađarska ima napad za minus tri.
57' Klujber griješi, večeras je jedna od najboljih "hrvatskih igračica".
58'
GOL! 19:16! Mrežu je zatresao Viktoria Györi-Lukacs.
59' Stela Posavec izborila sedmerac, 58:15 na semaforu.
59'
GOL! 20:16! Sedmerac je realizirao Valentina Blažević.
59'
GOL! 20:17! Mrežu je zatresao Greta Kacsor.
60'
GOL! 20:18! Mrežu je zatresao Viktoria Györi-Lukacs.
60'
GOL! 21:18! Mrežu je zatresao Valentina Blažević.
60' Hrvatskla je pobijedila, sedmerac još za Mađarsku.
60' Pijević brani sedmerac, 14. obrana, Hrvatska pobjeđuje 21:18!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!