SP 2022., skupina B, 1. kolo, 21.11.2022, 20:00 h, Ahmad Bin Ali Stadium, Al-Rayyan
Brendan Aaronson
66'
22
DeAndre Yedlin
75'
23
Kellyn Perry-Acosta
75'
19
Haji Wright
75'
16
Jordan Morris
88'
Kieffer Moore
46'
9
Brennan Johnson
79'
22
Sorba Thomas
90'+3'
16
Joseff Morrell
90'+5'

Rob Page
Susret počinje u 20:00 sati.
 U drugom susretu prvog kola skupine B sastaju se SAD i Wales i traže vrlo važne bodove koji bi mogli biti ključni u borbi za prolaz u osminu finala.
1' Počeo je posljednji susret dana na Svjetskom prvenstvu.
9' Dvije odlične prilike za Amerikance! Prvo je Rodon skoro zabio autogol nakon ubačaja Weaha, pogodila je lopta velškog vratara, a u nastavku akcije iz dobre pozicije pucao je glavom Sargent, ali u vanjski dio mreže.
11'
Žuti karton dobio je Sergino Dest.
13'
Žuti karton dobio je Weston McKennie.
14' Ampadu pokušava iz daljine, ali daleko je to od prve solidne prilike pred američkim vratima.
29' I na drugoj strani jedan pokušaj s distance, svoj je šut oprobao Dest. I još jedan udarac koji odlazi daleko van okvira gola.
36'
GOL! SAD - Wales 1:0
Mrežu je zatresao Tim Weah.
36' Pulišić je povukao loptu kroz sredinu, kada je došao na 20-ak metara odlično ju je gurnuo u prostor gdje je utrčao Weah i poslao loptu pored Hennesseya.
40'
Žuti karton dobio je Gareth Bale.
45' Igrat će se još četiri minute sudačke nadoknade.
45'+3'
Žuti karton dobio je Chris Mepham.
45'+4' Kraj je prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Daniel James, ulazi Kieffer Moore.
46' Nastavlja se susret između SAD-a i Walesa.
51'
Žuti karton dobio je Tim Ream.
57' Wales igra bolje u odnosu na prvo poluvrijeme što je i logično, s obzirom na rezultatski minus nema što čekati.
64' Najbolja prilika za Wales do sada! Davies uspijeva pucati glavom u padu, a Turner loptu čupa ispod grede i odbija u korner.
65' Nakon udarca iz kuta i Moore je u prilici ugroziti glavom američka vrata, ali lopta još jednom ne pronalazi put do mreže.
66'
Izmjena! Izlazi Weston McKennie, ulazi Brendan Aaronson.
75'
Izmjena! Izlazi Sergino Dest, ulazi DeAndre Yedlin.
75'
Izmjena! Izlazi Yunus Musah, ulazi Kellyn Perry-Acosta.
75'
Izmjena! Izlazi Josh Sargent, ulazi Haji Wright.
79'
Izmjena! Izlazi Neco Williams, ulazi Brennan Johnson.
80' Kazneni udarac za Wales. Zimmerman ruši Balea, a glavni sudac odmah pokazuje na bijelu točku.
82'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Gareth Bale.
82' Iako je Turner pročitao stranu, udarac Balea je bio prejak i rezultatski se utakmica vraća na početak.
88'
Izmjena! Izlazi Tim Weah, ulazi Jordan Morris.
89' Johnson prolazi po desnoj strani, ulazi u kazneni prostor i puca ravno u Turnera, iskosa s desetak metara.
90' Igrat će se još minimalno devet minuta.
90'+3'
Izmjena! Izlazi Harry Wilson, ulazi Sorba Thomas.
90'+5'
Izmjena! Izlazi Ethan Ampadu, ulazi Joseff Morrell.
90'+10'
Žuti karton dobio je Kellyn Perry-Acosta.
90'+11' Kraj je susreta, SAD i Wales dijele bodove.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!