Arkadiusz Milik
87'
Czeslaw Michniewicz
Susret počinje u 17:00 sati.
 Novi okršaj u skupini C Svjetskog prvenstva. Meksiko igra protiv Poljske susret koji je još važniji nakon što je Saudijska Arabija svladala Argentinu.
1' Počela je utakmica između Meksika i Poljske.
5' Hirving Lozano je projurio desnom stranom i odlično centrirao na drugu vratnicu gdje se nalazio Vega koji na kraju ipak nije uspio dobro zahvatiti loptu.
20' Nakon prilike Meksika na početku nema posebnih uzbuđenja.
26' Nakon ubačaja Herrere s desne strane, Alexis Vega s druge stative puca glavom, a lopta odlazi malo pored suprotne stative.
29'
Žuti karton dobio je Jorge Sanchez.
40' Meksiko i dalje nešto agilniji, ali uz dosta loših odluka na 30-ak metara od poljskog gola. Poljaci uglavnom orijentirani na pokušaje kontranapada.
45' Pred sam kraj prvog dijela ponovno opasnost pred poljskim vratarom. S lijeve strane iskosa gađa Jorge Sanchez, ali od svega samo korner za Meksiko.
45'+2' Igrat će se dvije dodatne minute.
45'+2' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Nicola Zalewski, ulazi Krystian Bielik.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Luis Chavez izvodi udarac iz kuta, a vratar Poljske boksa loptu.
54' Traje provjera VAR-a zbog prekrašaja nad Lewandowskim u kaznenom prostoru.
55'
Žuti karton dobio je Hector Moreno.
55' Dosuđen je kazneni udarac za Poljsku.
58' Ochoa je skinuo udarac Lewandowskog s bijele točke!
60' Opet je gužva u poljskom kaznenom prostoru, sada Meksikanci traže jedanaesterac, ali igrat će se dalje.
64' Szczesni upisuje još jednu odličnu obranu. Ovoga puta pucao je Alvarez, putem se lopta odbila i promijenila smjeri, ali poljski vratar je koncentriran.
65' Nogometaši Meksika zadnjih su si nekoliko minuta pripremili nekoliko potencijalno izglednih prilika, ali i dolje nedostaje kvalitetan završni dodir.
71'
Izmjena! Izlazi Hector Herrera, ulazi Carlos Rodriguez.
71'
Izmjena! Izlazi Henry Martin, ulazi Raul Jimenez.
72'
Izmjena! Izlazi Sebastian Szymanski, ulazi Przemyslaw Frankowski.
76'
Žuti karton dobio je Przemyslaw Frankowski.
84'
Izmjena! Izlazi Alexis Vega, ulazi Uriel Antuna.
87'
Izmjena! Izlazi Piotr Zielinski, ulazi Arkadiusz Milik.
90' Igrat će se još najmanje sedam minuta.
90'+6' Krychowiak puca iz daljine iznad vrata. Sve je manje vremena i za jednu i za drugu selekciju.
90'+7' Kraj je utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!