Nemanja Maksimović
83'
Dragan Stojković
Susret počinje u 20:00 sati.
 U zadnjem susretu prvog kola na Svjetskom prvenstvu u Kataru Brazil se sastaje sa Srbijom. Potencijalno sjajan dvoboj u koji Brazil ulazi kao favorit.
1' Počeo je susret.
6'
Žuti karton dobio je Strahinja Pavlović.
10' Dosta izjednačen ulazak u utakmicu, Srbija se dobro postavila i ne dopušta Brazilu nikakav pritisak.
13' Vinicius je posijao paniku u obrani, ali uspio je u zadnji čas Mladenović izbiti u korner. Korner je izveo Neymar, izravno na gol, Milinković Savić ipak je izboksao u novi korner.
20' Polako Brazil preuzima inicijativu, pokušao je dosta nezgodno izvana Casemiro, ali Milinković Savić je uz manje probleme obranio taj pokušaj.
27' Krasna lopta Thiaga Silve u prostor za Viniciusa koji dolazi sam pred vratara, ali Milinković Savić je fantastično istrčao i odmio tu loptu.
35' Lijepa akcija Brazila, loptu je u 16 metara dobio Raphinha koji puca, ali preslabo za Milinkovića Savića.
43' Srbija se dobro i požrtvovno bori, izbjegla je neke kritične i teške pritiske Brazila, nije opasna prema naprijed, ali je minimalizirala šanse Brazilaca.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46' Odmah je Brazil imao sjajnu priliku, Milinković Savić je odlično obranio pokušaj Raphinhe koji se iznenada našao pred njim nakon pogreške Gudelja na svojih 17 metara.
49'
Žuti karton dobio je Nemanja Gudelj.
50' Slobodnjak za Brazil na 18 metara, Neymar ga je izveo, ali pogodio živi zid od kojeg se lopta odbila u korner.
55' Sve je jači pritisak Brazila, Stojković priprema izmjene.
57'
Izmjena! Izlazi Nemanja Gudelj, ulazi Ivan Ilić.
57'
Izmjena! Izlazi Andrija Živković, ulazi Nemanja Radonjić.
60' Vratnica spašava Srbiju! Alex Sandro je sjajno opalio izvana, ali pogodio je vratnicu od koje se lopta obija nazad u teren. Jako blizu.
62'
GOL! Brazil - Srbija 1:0
Mrežu je zatresao Richarlison.
62' Brazil vodi 1:0! Neymar je napravio nered u obvrani, pucao je iskosa Vinicius, loptu odbija vratar Srbije, ali samo do Richarlisona koji iz blizine zabija.
65'
Izmjena! Izlazi Saša Lukić, ulazi Darko Lazović.
65'
Izmjena! Izlazi Filip Mladenović, ulazi Dušan Vlahović.
66' Vinicius se našao u odličnoj prilici, ušao u 16 metara, ali se okliznuo u trenutku šuta.
73'
GOL! Brazil - Srbija 2:0
73' Golazo!!!! Krasan pogodak Richarlisona, Vinicius ga je proigrao, Richarlison si podignuo loptu i onda iz okreta visokim volejom pogodio za 2:0!
75'
Izmjena! Izlazi Lucas Paqueta, ulazi Fred.
75'
Izmjena! Izlazi Vinicius Junior, ulazi Rodrygo.
79'
Izmjena! Izlazi Richarlison, ulazi Gabriel Jesus.
80'
Izmjena! Izlazi Neymar, ulazi Antony.
83' Pala je Srbija dosta, Fred je dobro opalio, ali vratar brani.
83'
Izmjena! Izlazi Aleksandar Mitrović, ulazi Nemanja Maksimović.
87'
Izmjena! Izlazi Raphinha, ulazi Gabriel Martinelli.
90' Sedam minuta nadoknade.
90'+7' Kraj, Brazil odnosi pobjedu.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!