Jawad El Yamiq
78'
Walid Regragui
Susret počinje u 14:00 sati.
 Nakon pobjede protiv Kanade u prvom kolu, Belgija ide po drugu pobjedu protiv Maroka. S druge strane Marokanci su na startu remizirali s Hrvatskom i sada se nadaju pobjedi.
1' Počeo je susret.
5' Prva prilika na susretu za Belgiju, Batshuayi je dobio loptu u 16 metara, probao prevariti marokanskog vratara, ali Munir čita njegov pokušaj.
15' Belgija je bolje ušla u utakmicu, ima inicijativu i pokušava nešto napraviti, ali osim obe prilike Batshuayija, još nema konkretne opasnosti.
19' Loše su se branili u ovoj situaciji Marokanci, izgubili su loptu pred svojim golom, na kraju je pucao Meunier, ali ravno u Munira.
21' Ziyechov udarac izvana nije bio precizan iako lopta nije išla daleko, malo preko grede.
29'
Žuti karton dobio je Amadou Onana.
35' Hakimi je odlično prošao i pucao iskosa, ali nije bio precizan.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Ziyech je izveo slobodnjak s desne strane, nitko nije došao do lopte i ona je završila u mreži. No trebat će provjeriti jer je Saiss bio u zaleđu i nalazio se ispred Courtoisa. Ipak VAR provjera kaže zaleđe.
45'+3' Kraj prvog dijela.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Neloš pokušaj Ziyecha koji je pokušao iznenaditi Courtoisa, ali belgijski vratar je na mjestu.
52' Sada se i Munir istaknuo! Odlično je pucao Hazard u bliži kut, ali brani to vratar Maroka.
57' Još jedna jako dobra situacija za Marokance, Boufal je ušao u 16 metara i gađao suprotni kut, ali nije pogodio.
58' Valjda je sada jasnije zašto je Hrvatska imala problema s Marokom.
60'
Izmjena! Izlazi Eden Hazard, ulazi Dries Mertens.
60'
Izmjena! Izlazi Amadou Onana, ulazi Youri Tielemans.
65' Munir još jednom brani! Ovaj put Mertens je opalio s ruba 16 metara, ali vratar Maroka bio je jako dobro postavljen i brani taj pokušaj.
68'
Izmjena! Izlazi Selim Amallah, ulazi Abdelhamid Sabiri.
68'
Izmjena! Izlazi Achraf Hakimi, ulazi Yahia Attiyat Allah.
73'
Izmjena! Izlazi Youssef En-Nesyri, ulazi Abderrazak Hamdallah.
74'
GOL! Belgija - Maroko 0:1
Mrežu je zatresao Abdelhamid Sabiri.
74'
Izmjena! Izlazi Sofiane Boufal, ulazi Zakaria Aboukhlal.
74' Maroko vodi 1:0!!!! Dosuđen je slobodni udarac na lijevoj strani, loptu je uzeo Sabiri, iako je pozicija bila dosta teška gađao je u bliži kut i pokraj zaspalog Courtoisa pogodio!
75'
Izmjena! Izlazi Michy Batshuayi, ulazi Charles De Ketelaere.
75'
Izmjena! Izlazi Thorgan Hazard, ulazi Leandro Trossard.
78'
Izmjena! Izlazi Azzedine Ounahi, ulazi Jawad El Yamiq.
81'
Izmjena! Izlazi Thomas Meunier, ulazi Romelu Lukaku.
84' Pokušava Belgija, ali Marokanci i dalje drže mrežu čistom.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
GOL! Belgija - Maroko 0:2
Mrežu je zatresao Zakaria Aboukhlal.
90'+2' Maroko povećava prednost i to zasluženo! Aboukhlal je svladao Courtoisa i maksimalno zakomplicirao skupinu!
90'+5' Kraj, Maroko odnosi pobjedu!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!