Filip Đuričić
90'+2'
Dragan Stojković
Susret počinje u 11:00 sati.
 Nakon poraza u prvom kolu od Švicarske i Brazila, Kamerun i Srbija u međusobnom dvoboju moraju do pobjede kako bi ostali u utrci za osminu finala.
1' Počeo je susret.
3' Podsjećamo, Kamerun je bez prvog vratara Onane koji je izbačen iz konkurencije.
6' Prvi pokušaj na susretu za Aleksandra Mitrovića, probao je glavom, ali ne baš precizno.
11' Vratnica! Dobar dupli pas i ulazak Mitrovića u 16 metara iskosa, prevario je čuvara, odlično gađao suprotni kut, ali pogodio je vratnicu.
13' Problemi su za Martina Honglu, veznjak je nagažen i vidjet ćemo može li nastaviti.
15' Vratio se Hongla.
17' Veliki promašaj Mitrovića, odbijena lopta došla mu je na desetak metara u kaznenom prostoru, Mitrović puca snažno i iz prve, ali pokraj gola.
19' Prijete i Kamerunci, Kunde je ušao s loptom u 16 metara i opasno opalio iskosa, vratar Srbije brani.
25'
Žuti karton dobio je Nicolas Nkoulou.
29'
GOL! Kamerun - Srbija 1:0
Mrežu je zatresao Jean-Charles Castelletto.
29' Kamerunci su kaznili promašaje Srbije i poveli golom Castelletta! Bio je ubačaj iz kornera koji je prebačen na drugu vratnicu, a tamo je posve sam bio Castelleto.
30'
Žuti karton dobio je Christian Bassogog.
37' Primljeni gol loše je utjecao na Srbiju koja nije uspjela odmah zapriejtiti povratkom. Tek sada dolazi do daha i pred kazneni prostor.
43' Griješi Srbija u sredini terena, ponovno Kunde bježi i ulazi u 16 metara, ali i još jednom Milinković-Savić brani.
45' Šest minuta nadoknade.
45'+1'
GOL! Kamerun - Srbija 1:1
Mrežu je zatresao Strahinja Pavlović.
45'+1' Vraća se Srbija! Ubačena lopta iz prekida, Choupo Moting je bio kratak, a Strahinja Pavlović pobjegao Zambu Anguissi te ostao sam u skoku i lijepo glavom zabio!
45'+3'
GOL! Kamerun - Srbija 1:2
Mrežu je zatresao Sergej Milinković Savić.
45'+3' Srbija radi potpuni prokret u sudačkoj nadoknadi! Milinković Savić dobio je loptu na rubu 16 metara i odlično pogodio u donji kut.
45'+4'
Žuti karton dobio je Luka Jović.
45'+5' Sada je Mitrović bio sebičan, pucao je s 18 metara iako je bilo boljih rješenja.
45'+7' Kraj prvog dijela 2:1!
46' Počelo je drugo pooluvrijeme.
53'
GOL! Kamerun - Srbija 1:3
Mrežu je zatresao Aleksandar Mitrović.
53' Krasna akcija Srbije i lijepa proigravanja, u konačnici je Živković pronašao Mitrovića koji lakoćom zabija za 3:1!
55'
Izmjena! Izlazi Martin Hongla, ulazi Vincent Aboubakar.
56'
Izmjena! Izlazi Strahinja Pavlović, ulazi Stefan Mitrović.
60' Kamerun je zaprijetio, Aboubakar je ušao s loptom u 16 metara, vagao obranu, zatim je isto napravi i Mbuemo, ali u konačnici ništa se nije dogodilo.
63'
GOL! Kamerun - Srbija 2:3
Mrežu je zatresao Vincent Aboubakar.
63' Smanjuje Kamerun! Aboubakar je pobjegao srpskoj obrani skoro od centra, došao je pred vratara, lobovao ga i zabio za 3:2.
66'
GOL! Kamerun - Srbija 3:3
Mrežu je zatresao Eric Maxim Choupo Moting.
66' Vratio se Kamerun! Ponovno je pobjegao Aboubakar, još jednom je izbjegao zaleđe, u konačnici proigrao Choupo Motinga koji mirno zabija za 3:3!
67'
Izmjena! Izlazi Karl Toko Ekambi, ulazi Christian Bassogog.
67'
Izmjena! Izlazi Pierre Kunde, ulazi Gael Ondoua.
76' Velika prilika za Srbija, ali brani Epassy! Mitrović je bio iskosa pred njim i nije zabio, odmah nakon toga kontra Kameruna iz koje također ništa. Taktički potpuno raspala utakmica na obje strane.
78'
Izmjena! Izlazi Miloš Veljković, ulazi Srđan Babić.
78'
Izmjena! Izlazi Sergej Milinković Savić, ulazi Marko Grujić.
78'
Izmjena! Izlazi Andrija Živković, ulazi Nemanja Radonjić.
81'
Izmjena! Izlazi Andre-Frank Zambo Anguissa, ulazi Georges-Kevin Nkoudou.
81'
Izmjena! Izlazi Bryan Mbuemo, ulazi Samuel Gouet.
88' Kostić je iskosa ušao u 16 metara i pokušao prevariti vratara, na kraju je ispoalo vrlo loše.
89' Mitrović još jedan promašaj! Pucao je s deasetak metara, ali pokraj gola!
90' Šest minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Filip Kostić, ulazi Filip Đuričić.
90'+4'
Žuti karton dobio je Nikola Milenković.
90'+5' Grujić opalio izvana, snažan udarac, ali u vratara.
90'+7' Kraj, 3:3!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!