86'
Murat Yakin
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počeo je susret.
9' Miran početak susreta, dosta kontrolirano na obje strane.
13' Moglo je biti opasno, Richarlison je bio na desnoj strani u 16 metara, probao je u sredini pronaći Viniciusa, ali je bio neprecizan.
23' Udarci u okvir 0:0, udarci na gol 0:0, pogled barem prema golu 0:0. Baš se ništa ne događa.
27' Prva prilika na susretu! Raphinha je ubacio s desne strane u sredini je bio zaboravljen Vinicius koji puca iz prve, ali Sommer sjajno brani!
31' Budi se Brazil, pokušao je sada i Raphinha koji je poucao s nekih 20 metara, ali Sommer je odlično postavljen.
39' U mirnom i pomalo dosadnjikavom susretu pogodaka nema, tek jedna prilika. Sada je Švicarska napokon došla do gola Brazila, ali Vargas nije uspio konkretno zaprijetiti.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj vrlo lošeg prvog poluvremena, bez preuzimanja ikakvog rizika.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Lucas Paqueta, ulazi Rodrygo.
50'
Žuti karton dobio je Fabian Rieder.
52'
Žuti karton dobio je Fred.
55' Napokon su se Švicarci pojavili prema naprijed, dva napada uspjeli su složiti koji su mogli završiti opasnije po Alissona, ali nije bilo opasnosti za brazilskog vratara.
58'
Izmjena! Izlazi Fred, ulazi Bruno Guimaraes.
58'
Izmjena! Izlazi Ruben Vargas, ulazi Edimilson Fernandes.
58'
Izmjena! Izlazi Fabian Rieder, ulazi Renato Steffen.
64' Zabio je Brazil pogodak, ali nakon VAR provjere gol je poništen zbog zaleđa. Ništa od drugog gola Viniciusa na ovom Prvenstvu.
73'
Izmjena! Izlazi Richarlison, ulazi Gabriel Jesus.
73'
Izmjena! Izlazi Raphinha, ulazi Antony.
74' Brazil je sve opasniji, pitanje je može li Švicarska izdržati ili čak zaprijetiti?
74'
Izmjena! Izlazi Mohameth Sow, ulazi Michel Aebischer.
74'
Izmjena! Izlazi Breel Embolo, ulazi Haris Seferović.
83'
GOL! Brazil - Švicarska 1:0
Mrežu je zatresao Casemiro.
83' Krasan gol, neobranjivo! Casemiro je dobio loptu u 16 metara i odmah gađao u suprotni kut, Sommer nije imao nikakve šanse!
86'
Izmjena! Izlazi Silvan Widmer, ulazi Fabian Frei.
86'
Izmjena! Izlazi Alex Sandro, ulazi Alex Telles.
87' Još jedna prilika za Brazil! Rodrygo je bio u 16 metara, imao je puno prostora, ali pucao je preblizu Sommeru koji odbija u korner.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+6' Kraj, Brazil se pridružio Francuskoj u osmini finala!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!