Abdul Rahman Baba
88'
Otto Addo
Susret počinje u 14:00 sati.
 Gana i Južna Koreja nisu uspjeli u prvom kolu doći do pobjede te će pokušati u ovom susretu doći do punog plijena kako bi si povećali šanse uoči posljednjeg kola.
1' Počeo je susret između Južne Koreje i Gane.
9' Nekoliko puta nogometaši Južne Koreje napravili su gužvu u protivničkom kaznenom prostoru, ali za sada Gana izlazi kao pobjednik u tom fliperu.
21'
Žuti karton dobio je Daniel Amartey.
23'
GOL! Južna Koreja - Gana 0:1
Mrežu je zatresao Mohammed Salisu.
23' Gana je došla do pogotka nakon velike gužve u 16 metara, ubačena je lopta u kazneni prostor, a tamo se u gužvi najbolje snašao Salisu i pogodio za 1:0!
27'
Žuti karton dobio je Jung Wooyoung.
34'
GOL! Južna Koreja - Gana 0:2
Mrežu je zatresao Mohammed Kudus.
34' Nakon ubačaja s lijeve strane Jordana Ayewa, obrana Južne Koreje zaboravila je na Kudusa koji takve stvari ne propušta i glavom s pet metara postavlja 2:0.
45' Igrat će se pet minuta sudačke nadoknade.
45'+5' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Jeong Wooyeong, ulazi Na Sangho.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
53' Cho Guesung je imao priliku ugroziti ganskog vratara nakon ubačaja s lijeve strane, ali Ati je na mjestu.
57'
Izmjena! Izlazi Kwon Changhoon, ulazi Lee Kangin.
58'
GOL! Južna Koreja - Gana 1:2
Mrežu je zatresao Cho Guesung.
58' Ono što Chou nije uspjelo prije pet minuta, sada je pretvorio u zgoditak. Još jednom je lopta ubačena s lijeve strane, ovoga puta nakon izgubljene lopte Gane u opasnoj zoni, a u sredini Cho glavom sa šest metara matira Atija.
61'
GOL! Južna Koreja - Gana 2:2
61' Skoro pa repriza prethodne akcije i zgoditka. Kim Jinsu prolazi po lijevoj strani gotovo do gol aut linije, centrira u središnjicu, a tamo Cho, između dvojice, ponovno prvi dolazi glavom na loptu i vraća utakmicu na rezultatski početak.
69'
GOL! Južna Koreja - Gana 2:3
69' Gani je trebalo osam minuta da vrati prednost na svoju stranu. Gideon Mensah je poslao prizemnu loptu za Kudusa koji s desetak metara šalje loptu iza Kima.
73'
Žuti karton dobio je Tariq Lamptey.
77' Nove dvije opasnosti pred vratima Gane. Prvo Ati brani jedan slobodan udarac, a u idućoj minuti u prilici je Kim Jinsu, ali Salisu blokira gotovo na crti.
77'
Žuti karton dobio je Kim Younggwan.
78'
Izmjena! Izlazi Andre Ayew, ulazi Daniel-Kofi Kyereh.
78'
Izmjena! Izlazi Tariq Lamptey, ulazi Denis Odoi.
78'
Izmjena! Izlazi Jordan Ayew, ulazi Kamaldeen Sulemana.
80'
Izmjena! Izlazi Jung Wooyoung, ulazi Hwang Uijo.
83'
Izmjena! Izlazi Mohammed Kudus, ulazi Alexander Djiku.
84' Ubačaj s desne strane, u sredini Son ne stiže zahvatiti loptu, ona odlazi skroz na lijevo gdje se na udarac odlučuje Kim Jinsu, ali puca iznad gola.
88'
Izmjena! Izlazi Gideon Mensah, ulazi Abdul Rahman Baba.
90' Igrat će se minimalno deset minuta sudačke nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Kim Minjae, ulazi Kwon Kyungwon.
90'+5' Traje konstantan pritisak na vrata Gane, Son i društvo pokušavaju iz svih pozicija, ali Ati i blok za sada uspijevaju obraniti minimalnu prednost koju imaju.
90'+9' Sada je Son bio u skoku, ali nije uspio zahvatiti loptu. Južna Koreja ima sve manje vremena, ali treba joj se priznati upornost i energija da u ovoj završnici stignu do boda.
90'+11' Kraj je uzbudljivog i dinamičnog dvoboja, Gana je ta koja će ga arhivirati s tri osvojena boda.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!