84'
Lionel Scaloni
Susret počinje u 20:00 sati.
1' Počeo je susret.
5' Pokušali su Poljaci zaprijetiti, bilo je gužve u 16 metara, ali Bielik je u konačnici pucao u blok.
7' Messi, Messi, Messi i onda slab udarac s 18 metara za laganu obranu Szczesnyja.
17' Messi je odlično proigrao Acunu u 16 metara, on se namjestio na udarac i onda pucao jako daleko od gola.
27' Velika prilika za Argentinu! Dvije sjajne situacije, prvo je Alvarez bio na povratnoj loptu i pucao u blok, a odmah nakon toga iskosa pokušava Acuna, međutim pokraj vratnice. Ovo je bila dosad najbolja tizacija na obje strane
35' Sjajna obrana Szczesnyja, Alvarez je bio ispred njega, ali Poljak brani.
37' Kazneni udarac za Argentinu, Messi je već poslao loptu daleko od gola pokraj vratnice kada dolazi do kontakta s vratarom i nakon VAR provjere dosuđen je penal. Jako, jako dvojbena situacija.
39' I da ne bi bilo repova, brani Szczesny udarac Messija!
43' Ponovno brani težak udarac poljski vratar. Ovaj put Di Maria je opalio s ruba kaznenog prostora, ali Szczesny odbija loptu.
45' Tri minute nadoknade.
45'+4' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Przemyslaw Frankowski, ulazi Jakub Kaminski.
46'
Izmjena! Izlazi Karol Swiderski, ulazi Michal Skoras.
46'
GOL! Poljska - Argentina 0:1
Mrežu je zatresao Alexis Mac Allister.
46' Argentinac poravnava iz prvog pokušaja u drugom poluvremenu! Di Maria je ubacio s desne strane prizemnu loptu do Mac Allistera koji puca u sam kut i lopta od vratnice ide u mrežu!
48' Meksiko - Saudijska Arabija 1:0 - Poveli su Meksikanci zasluženo, bolji su zasad, a vodstvo im je donio Hugo Martin.
49'
Žuti karton dobio je Marcos Acuna.
53' Meksiko - Saudijska Arabija 2:0 - Bježe Meksikanci, 2:0 Chavez.
54' Ostavljaju sada Poljaci puno prostora iza leđa svoje obrane, dva puta je već Messi mogao to iskoristiti.
57' Opasno živi Poljska, Argentina je sve češće u 16 metara Poljaka.
59'
Izmjena! Izlazi Angel Di Maria, ulazi Leandro Paredes.
59'
Izmjena! Izlazi Marcos Acuna, ulazi Nicolas Tagliafico.
62'
Izmjena! Izlazi Krystian Bielik, ulazi Damian Szymanski.
67'
GOL! Poljska - Argentina 0:2
Mrežu je zatresao Julian Alvarez.
67' 2:0 Argentina, teško će se Poljska vratiti! Alvarez je dobio loptu u 16 metara, odlično je reagirao, dovoljno je podignuo loptu da je Szczesny teško može obraniti i pogodio je za 2:0!
72'
Izmjena! Izlazi Bartosz Bereszynski, ulazi Artur Jedrzejczyk.
78'
Žuti karton dobio je Grzegorz Krychowiak.
79'
Izmjena! Izlazi Julian Alvarez, ulazi Lautaro Martinez.
79'
Izmjena! Izlazi Enzo Fernandez, ulazi German Pezzella.
83'
Izmjena! Izlazi Grzegorz Krychowiak, ulazi Krzysztof Piatek.
84'
Izmjena! Izlazi Alexis Mac Allister, ulazi Thiago Almada.
86' Velika prilika za Lautara ostaje neiskorištena! Krenupo je napadač Intera prema golu, pucao iskosa u suprotni kut i nije pogodio.
90' Šest minuta nadoknade.
90'+6' Pobjeda Argentine, potpuno zasluženo!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!