SuperSport Hrvatska nogometna liga, 18. kolo, 22.01.2023, 17:10 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Dario Bel (Osijek), Kristijan Novosel (Valpovo), Ivan Janić (Ilok)
Susret počinje u 17:10 sati.
 U posljednjem susretu 18. kola SuperSport HNL-a u Varaždinu gostuje Lokomotiva. Varaždinci i Lokosi traže sva tri boda u borbi u sredini ljestvice.
1' Počela je utakmica u Varaždinu.
4' Pellumbi je zamalo poslao loptu u vlastitu mrežu. U namjeri da očisti ispred svog gola, ispred Pivarića, potkopao je loptu, prebacio preko Radoševića, no on je uspijeva rukom odbiti van terena za korner gostiju.
8' Miličević s lijeve strane ubacuje u središnjicu kaznenog prostora gdje kombiniraju Pivarić i Kulenović. Pivarić na kraju puca, a loptu s linije glavom u padu izbija Jelenić.
11' Nova je velika opasnost u domaćem kaznenom prostoru. Marić odlično puca s 18, 19 metara, Radošević odbija, ravno do Stojkovića koji gađa drugi kut, Radošević je ponovno na mjestu, a ovoga puta odbijena lopta dolazi do Pivarića koji glavom šalje loptu u vratnicu.
16'
Žuti karton dobio je Ivan Milićević.
17' Teklić iz slobodnog udarca s 20-ak metara iskosa puca preko gola.
31'
Žuti karton dobio je Jorgo Pellumbi.
32' Nakon sadržajnih uvodnih minuta čeka se nova prva prava prilika na Gradskom stadionu u Varaždinu.
36' Brodić pokušava glavom, Čavlina bez problema hvata tu loptu.
38' Najbolja prilika za domaćina. Kolarić prolazi po lijevoj strani uz gol aut liniju, puca prema gola iz mrtvog kuta, Čavlini ispada lopta i kreće prema golu, ali malo ispred gol linije uspio ju je zaustaviti.
45' Igrat će se još jedna dodatna minuta.
45'+1' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Milićević, ulazi Ivan Tomečak.
46' Počelo je drugo polovrijeme.
48'
Žuti karton dobio je Vladan Bubanja.
50' Lijepa prilika za domaće. Obrana Lokomotive slabo izbacuje jednu loptu, ona dolazi do Puclina koji iz daljine dmah puca prema Čavlini, a on rukometnom obranom u padu brani svoju mrežu.
57'
Izmjena! Izlazi Lovro Banovec, ulazi Andris Herrera.
61' Teklić šalje Bubanju u prazno i s 20-ak metara puca, ali Čavlina je još jednom siguran.
62'
Izmjena! Izlazi Josip Pivarić, ulazi Ibrahim Aliyu.
64'
Izmjena! Izlazi Luka Stojković, ulazi Indrit Tuci.
70'
Žuti karton dobio je Jon Mersinaj.
71'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Marin Pilj.
71'
Izmjena! Izlazi Fran Brodić, ulazi Niko Domjanić.
74' Nakon ubačaja iz kuta, Bubanja presreće loptu, puca iz prve sa šest, sedam metara iskosa i pogađa vratnicu.
80' Teklić iz voleja van kaznenog prostora tuče snažno, ali lopta i ovoga puta odlazi van okvira gola.
83' Tuci puca u bliži kut s desetak metara, Radošević na mjestu.
84' Kombinaciju Lokomotive po desnoj strani završava Bubanja udarcem po sredini s 18 metara. Lopta odlazi iznad gola.
88'
Žuti karton dobio je David Puclin.
90' Tri minute nadoknade u Varaždinu.
90'+4' Na ubačaj s desne strane odlično je skočio Domjanić, a nakon njegovog udarca glavom lopta pogađa vratnicu i odlazi u ruke Čavlini.
90'+4' Kraj je susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!