SuperSport Hrvatska nogometna liga, 19. kolo, 27.01.2023, 17:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Jakov Titlić (Potravlje), Goran Perica (Šibenik), Vice Vidović (Solin)
Varaždin
Varaždin
Tonio Teklić 89' (11m)
1:0(0:0) Slaven Belupo
Slaven Belupo
Susret počinje u 17:00 sati.
 Nastavlja se SuperSport HNL i to susretima 19. kola. Otvaraju ga Varaždin i Slaven Belupo, Koprivničanci su slavili u sva tri dosadašnja međusobna dvoboja ove sezone.
1' Započeo je susret u Varaždinu.
4' U početku Varaždin izgleda nešto opasnije, imao je domaćin nekoliko ubačaja u kazneni prostor, ali bez pravog udarca po protivnička vrata.
8' Marina je ubacio pred gol na peterac, tamo Mihalić uklizava na loptu, ali ne uspijeva dovoljno skrenuti loptu koja bi uspjela ugroziti Zeleniku.
11' Kvržić prolazi po desnoj strani, ubacuje u sredinu, tamo Zelenika kratko odbija loptu na sedam, osam metara za Mihalića koji puca pored gola.
28' Najbolja prilika za Varaždin. Loptu je do kaznenog prostora povukao Šego, desnom nogom gađao suprotan gornji kut, ali Čović to efikasno i atraktivno brani.
32'
Žuti karton dobio je Nikola Jambor.
36'
Žuti karton dobio je Vinko Soldo.
45' Igrat će se jedna minuta sudačke nadoknade.
45'+1' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Mihalić, ulazi Ivan Krstanović.
46' Nastavlja se susret između Varaždina i Slaven Belupa.
55' U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a u drugom nema niti posebno dobre igre.
60' Puno gužve pred golom Čovića, imali su domaćini nekoliko situacija za udarac, ali svaki put se ispriječio se blok, posljednji pokušaj bio je onaj Jelenića s više od 25 metara i on je zakačio blok, a lopta se lagano otkotrljala pokraj vratnice.
63' Teklić izvodi slobodan udarac s desne strane, ubacuje u sredinu, a nakon pokušaja Brodića tek korner za domaće.
69'
Izmjena! Izlazi Robert Mudražija, ulazi Benedik Mioč.
69'
Izmjena! Izlazi Nikola Jambor, ulazi Mateo Kocijan.
71'
Izmjena! Izlazi Jozo Stanić, ulazi Itsuki Urata.
71'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Lovro Banovec.
75'
Žuti karton dobio je Antonio Bosec.
80' Gotovo ništa nisu prikazali nogometaši Varaždina i Slaven Belupa u nastavku.
82'
Izmjena! Izlazi Michele Šego, ulazi Niko Domjanić.
82'
Izmjena! Izlazi Fran Brodić, ulazi Ivan Šaranić.
85'
Izmjena! Izlazi Ante Crnac, ulazi Marko Žuljević.
88' Kazneni udarac za Varaždin! Banovec je ušao u kazneni prostor, a s leđa ga je gurnuo Hoxha.
89'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Tonio Teklić.
89' Teklić tuče snažno po sredini, pod gredu, neobranjivo za Čovića.
90'+1' Igra se prva od četiri minute sudačke nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Mario Marina, ulazi Arb Manaj.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Tonio Teklić, ulazi Marko Stolnik.
90'+5' Banovec puca, Čović brani, za kraj susreta u Varaždinu. Domaća momčad osvojila je sva tri boda.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!