SuperSport Hrvatska nogometna liga, 26. kolo, 17.03.2023, 17:00 h, Gradski stadion Varaždin
Susret počinje u 17:00 sati.
 26. kolo SuperSport HNL-a otvaraju Varaždin i Gorica. Varaždinci u borbi za Europu i Gorica koja se bori za opstanak traže bodove pod svaku cijenu.
1' Počeo je susret.
4' Prvi dolazak Varaždinaca pred kazneni prostor Gorice, pucao je Šego, ali jako loše, otišlo je preko gola.
11' Onaj bezopasni pokušaj Šege je jedini pokušaj, prema naprijed zasad malo s obje strane.
13' Dobra akcija Varaždinaca, lopta je u 16 metara došla do Brodića koji puca iz dobre pozicije u blok.
22' Krasna bomba Drožđeka! Radošević je izboksao loptu na nekih 20 metara od svog gola, iz voleja je krasno opalio Drožđek, ali Radošević sjajno prebacuje loptu preko grede.
30' Odličan ubačaj Štigleca s lijeve strane, vrlo opasno u peterac, ali tamo je bio samo Majstorović koji nije uspio doći do lopte.
36' Prvi konkretan pokušaj Goričana, Julardžija je pucao jako dobro izvana, ali odlično brani Zelenika.
39' Nakon kornera ubačena lopta došla je u sredini do Brodića koji je pokušao iz okreta, ali lopta ide daleko od gola.
43' Sjajna šansa za Goricu! Fućak je ubacio, Stolnik glavom prebacio loptu na drugu vratnicu gdje Mitrović ne uspijeva ugurati loptu u praznu mrežu.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49'
Žuti karton dobio je Krešimir Krizmanić.
53'
GOL! Varaždin - Gorica 1:0
Mrežu je zatresao Fran Brodić. Asistent je Michele Šego.
53' Varaždin vodi 1:0 nakon krasne akcije! Teklić je odlično dodao za Šegu koji s desne strane ubacuje na peterac gdje utrčava Brodić i lakoćom zabija!
54'
Izmjena! Izlazi Edin Julardžija, ulazi Joey Suk.
63'
Izmjena! Izlazi Filip Mrzljak, ulazi Merveil Ndockyt.
63'
Izmjena! Izlazi Dino Štiglec, ulazi Matuš Vojtko.
63'
Izmjena! Izlazi Valentino Majstorović, ulazi Tim Matavž.
66' Dobra akcija Gorice, lopta je došla do Ndockyta koji je bio pred Zelenikom iskosa, ali nije zabio.
69'
Izmjena! Izlazi Tonio Teklić, ulazi Marin Pilj.
69'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Lovro Banovec.
73' Još jednom opasno pred domaćim golom, Fućak je ubacio, Zelenika odbio, u konačnici puca Ndockyt i potvršuje koliko ima lošu završnicu.
74'
GOL! Varaždin - Gorica 1:1
Mrežu je zatresao Josip Mitrović. Asistent je Matuš Vojtko.
74' Gorica se vraća! Još jedan dobar ubačaj Fućka, Matavž je glavom loše zahvatio loptu, no u novom skoku spretan je bio Vojtko koji spušta loptu za Mitrovića, a on zabija za 1:1!
78'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Dimitar Mitrovski.
78'
Izmjena! Izlazi Jorgo Pellumbi, ulazi Itsuki Urata.
80' Pršir puca preko gola, Gorica nastavlja s pritiskom i prilikama pred domaćim vratima.
83' Opasni Mitrović još jednom prijeti, dobro je pucao iz poluvoleja sa 17 metara, Zelenika nije mogao do lopte, ali ona ide malo pokraj gola.
87'
GOL! Varaždin - Gorica 2:1
Mrežu je zatresao Fran Brodić. Asistent je Lovro Banovec.
87' Varaždin ponovno vodi! Nakon što je Gorica promašicvala, stigla je kazna, odlična lopta za Brodića koji dolazi pred vratara i lakoćom zabija!
88'
Izmjena! Izlazi Fran Brodić, ulazi Luka Škaričić.
88'
Izmjena! Izlazi Ivan Tomečak, ulazi Vinko Petković.
90' Igrat će se još pet minuta sudačke nadoknade.
90'+6' Kraj je susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!