SuperSport Hrvatska nogometna liga, 26. kolo, 19.03.2023, 17:30 h, Stadion u Maksimiru
Susret počinje u 17:30 sati.
 Dinamo dočekuje u 26. kolu SuperSport HNL-a Rijeku, a posljednji put Dinamo kao kapetan predvodi Arijan Ademi koji odlazi u Kinu nakon što je najveći dio karijere proveo u Dinamovom dresu.
1' Započeo je susret na Maksimiru.
1' Prva prilika već u prvoj minuti. Špikić dodaje na desno za Ristovskog, ovaj u kaznenom prostoru pronalazi Ademija koji glavom puca iznad gola.
10' Frigan se izborio za loptu, dodao je za Jankovića koji iz kaznenog prostora puca slabo prema vratima Modrih.
17' Rani problemi za Dinamo i Petkovića, čini se da domaći napadač neće moći nastaviti utakmicu.
20'
Izmjena! Izlazi Bruno Petković, ulazi Josip Drmić.
30' Dinamo je u ovih pola sata nanizao nekoliko akcija koje su dovele do pokušaja prema Labroviću, no uglavnom su prolazile bez potrebe za intervencijom vratara Rijeke.
32' Na ubačaj s lijeve strane Janković je iz blizine imao priliku zaprijetiti domaćim vratima i rezultatu na semaforu, no pucao je preko gola.
34' Puno sreće za Labrovića! Dobra tranzicija Dinama, Ivanušec je dao loptu na lijevoj strani kaznenog prostora za Drmića koji s nekih 15 metara iskosa pogađa gredu!
41' Velika obrana Labrovića! Odlična lopta za samog Ademija na desetak metara, on dobro puca, ali Labrović sjajno brani.
45' Igrat će se jedna dodatna minuta.
45'+1' Slobodnjak je izveo Mišić i to dosta dobro, ali Labrović je i ovo dobro obranio. Snažan udarac, moglo je biti vrlo neugodno.
45'+1' Kraj je prvog dijela.
46' Nastavlja se dvoboj između Dinama i Rijeke.
58' Vratnica Modrih! Špikić je ubacio s lijeve strane, lopta je odbijena na drugu stranu do Ristovskog koji puca iz prve i pogađa stativu!
62'
Izmjena! Izlazi Antonio Marin, ulazi Nais Djouahra.
62'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Emmanuel Banda.
65'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Luka Menalo.
66' Još jedna dobra situacija za Dinamo, Baturina je dobio loptu u 16 metara, ali uočio je da je zatvoren put za udarac prema golu, ostavio je loptu Ivanušecu koji puca u blok.
67'
GOL! Dinamo - Rijeka 1:0
Mrežu je zatresao Stefan Ristovski. Asistent je Martin Baturina.
67' Dinamo zasluženo dolazi do vodstva! Odličan ubačaj Baturine iz kornera, obrana Rijeke je neshvatljivo ispala, Ristovski i Ademi su ostali sami na drugoj vratnici i Ristovski lakoćom zabija!
71'
Izmjena! Izlazi Prince Obeng Ampem, ulazi Alen Grgić.
71'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Adrian Liber.
82' Dinamo je opasno živio! Sjajna lopta Djouahre za Hodžu koji pucao iskosa s 11-12 metara u suprotni kut, ali vratnica spašava Dinamo, lopta se odbila do Vukčevića koji puca, ali u blok Ljubičića.
84'
Izmjena! Izlazi Arijan Ademi, ulazi Gabriel Rukavina.
90' Igrat će se najmanje četiri minute sudačke nadoknade.
90'+5' Kraj je susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!