SuperSport Hrvatska nogometna liga, 36. kolo, 26.05.2023, 18:00 h, Gradski stadion Varaždin
Suci: Ante Terzić, Vice Vidović, Željko Bučar, Martin Turčin
Susret počinje u 18:00 sati.
 Došli smo do 36. etape u SuperSport HNL-u, a otvorit će je Varaždin i Lokomotiva. Nakon ovog susreta i jedni i drugi odlaze na zasluženi odmor.
1' Počeo je susret.
4' Krasno dodavanje Banovca u tranziciji za Belcara koji je opalio s nekih 20 metara, ali Čavlina je uspio obraniti.
10' Zanimljiv početak u Varaždinu, igra se, pokušavaju i jedni i drugi doći do prilika za pogotke.
14'
Žuti karton dobio je Silvio Goričan.
18'
Žuti karton dobio je Branimir Kalaica.
23' Polovica prvog poluvremena je iza nas, Lokosi su u tom razdoblju izgledali konkretnije i poduzetnije, ali mreže i dalje miruju.
25' Minuti pritisak Varaždina u posljednje dvije minute, ali lopta nijednom nije išla prema Čavlini.
32' Nema nikakvih novosti u Varaždinu, puno igre između dva kaznena prostora i bez konkretnih pokušaja.
34' Stojković puca izvana, ali lopta ide preko gola. Nije bilo opasno.
39' Itsuki Urata s više od 20 metara pokušava iznenaditi Čavlinu, ali nije bio precizan i lopta odlazi pokraj gola.
45' Kraj prvog dijela bez dodatka, 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Domjanić, ulazi Michele Šego.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
48' Najbolja prilika za domaćina u dosadašnjem dijelu susreta! Brodić je odlično uočio Banovca na desetak metara, on puca, ali Čavlina sjajno brani, pokušao je odbijenu loptu Stanić iz blizine poslati u mrežu, ali je pucaološe.
49' Odmah velika prilika i na drugoj strani, Vasilj se našao u sjajnoj situaciji, sam pred golom, no pucao je neprecizno.
58'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Rafael Reis Perreira.
61'
Izmjena! Izlazi Jakov Anton Vasilj, ulazi Marin Šotiček.
68' Sjajna prilika za Lokose! Goričan je odlično ubacio na peterac, Šotiček dolazi do lopte i iz blizine je šalje preko gola.
76'
Izmjena! Izlazi Leon Belcar, ulazi Vito Težak.
76'
Izmjena! Izlazi Indrit Tuci, ulazi Fabijan Krivak.
83'
Izmjena! Izlazi Josip Pivarić, ulazi Ivan Milićević.
83' Lijepa gesta nazočnih u Varaždinu, Josip Pivarić završio je igračku karijeru, uz pljesak svih napustio je travnjak, a igrači su mu priredili špalir. Zasužio je!
86'
Žuti karton dobio je Jorgo Pellumbi.
89'
Izmjena! Izlazi Lovro Banovec, ulazi Nick Ocvirek.
90' Tri minute nadoknade.
90'+2' Dobra prilika za Lokomotivu u 92. minuti, Krivak je ostao slabo čuvan pred golom, pucao je glavom, ali nije bio precizan. Trenutak dekoncentracije skoro je bio koban.
90'+4' Kraj u Varaždinu, bez pobjednika!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!