Zamet - Crikvenica: "Kirci" poklekli u drugom dijelu

Suci: Barić (Čakovec), Crnojević (Kutina)

ZAMET CROTEK: Misovski, Stevanović, Saršon, Ljubanović 4, Hrvatin 9, Šunjić, Mavrović, Uzelac 2, Batinić 5, Mesarov, Horvat, Franić 6, Barić, Matošević 5

CRIKVENICA: Kutija 1, Ivančić, Broz 5 (4), Župan, Načinović 1, Nikšić 1, Vundač, Hibšer 1, Manestar, Mišković 7, Franović 3, Prskalo 2, Zec, Jeličić

Sedmerci: Zamet Crotek 1 (1), Crikvenica 5 (4)
Isključenja: Zamet Crotek 10 minuta, Crikvenica 12 minuta

Zamet Crotek došao je do punog plijena u kvarnerskome derbiju. Crikvenica je izdržala prvih trideset minuta, no više od toga nisu mogli. Utakmicu su vodstvom otvorili Riječani, no ubrzo gosti izjednačuju na 2:2. Na polovici prvoga dijela domaćini dolaze do osjetnije prednost (6:3), no "Kirci" ne samo da poravnavaju nego, pet minuta prije poluvremena, prelaze u vodstvo 9:8. Zamet Crotek ne dopušta susjedima veću razliku, te prva polovica utakmice završava s pravednih 12:12.

U drugome dijelu pada igra Crikveničana. Nakon osam minuta igre Zamet povećava prednost na + 3 (16:13). Domaća momčad održava prednost od tri do četiri pogotka prednosti do zadnjih desetak minuta. Tada uporni gosti, predvođeni odličnim Miškovićem, dolaze na 19:21. Međutim nisu imali snage za više od toga. Zamet Crotek odličnom serijom u samom finišu utakmice odlazi na pet pogadaka razlike, za konačni rezultat 26:21.

Riječani su pokazali da su trenutačno kvalitetnija i bolja momčad te su zasluženo osvojili bodove. Cijela je momčad djelovalo uigrano, posebice u fazi obrane. Uz vratara Misovskog najbolji igrač u domaćim redovima bio je Hrvatin. Crikveničani su platili danak slabijoj fizičkoj pripremljenosti. No za svaku pohvalu je njihova borbenost i ustrajnost. Da je ostatak ekipe bio raspoložen kao zapaženi Mišković vjerovatno bi i rezultat bio bolji.